Heidi Klum odstraňuje “pečať” tetovanie: Pozrite sa na Makeup, ktorý pokrýva váš atrament

Teraz, keď je sedemročné manželstvo Heidi Kluma so Sealom ukončené (ona sa presunula so svojím bodyguardom, Martinom Kirstenom), model a Amerika má talent sudca je v procese odstránenia tetovania na jej vnútornej ľavej ruke, ktorá spája jej meno s jeho. “Prekonala niekoľko procedúr,” hovorí zdroj Ľudia. Ak vy, ako Klum, máte tetovanie, ktoré už nereprezentuje to, kto ste, prebieha laserová liečba je najefektívnejším spôsobom, ako ho odstrániť, ale je to aj najdrahšie. (Režimy sa môžu pohybovať od 200 do 800 EUR každý.) Takže v prípade, že nemáte Klumov hotovosť, našli sme štyri make-upové produkty, ktoré vám pomôžu zakryť tetovanie a všetky sú menej nákladné – a bolestivé! – ako laserové ošetrenie.

M.A.C. Kozmetika Select Cover-Up (18 dolárov na maccosemetics.com) “Nepoužívajte to, ukryť to!” opisuje opis výrobku. K dispozícii v 13 odtieňoch, tento korektor tiež pomáha rozjasniť tmavé oblasti pokožky, vymazať škvrny a vyrovnať tón pleti.

Kat Von D Lock-It Tattoo Concealer (25 dolárov na sephora.com) Ak niekto potrebuje občas zakryť tetovanie, je to Kat Von D. “Myslím, že rovnako ako ľudia majú možnosť vytetovať, mali by mať tiež slobodu pozrieť sa, akým spôsobom chcú vždy chcú, “hovorí o produkte. A tak vytvorila tento vzorec bez oleja a parabénu, ktorý zakryje tetovanie (alebo vady) v štyroch krokoch.

Dermablend nôh a telo tetovanie Primer (25 dolárov na adrese dermablend.com) Tento základný náter, ktorý sa má používať s ochranou nohy a tela značky, pomáha pripraviť vašu pokožku na prirodzene vyzerajúci,.

Doplniť niekedy úplný kryt Concealer (32 eur na sephora.com) Bezolovnatý a vodotesný, tento výrobok bol vyvinutý pre citlivú pokožku, čo z neho robí perfektný viacúčelový korektor pre tetovanie a škvrny.

Navyše tu vidíte tušu celebrít. Máte tetovanie, ktoré zakryjete?

VIAC: • Tetovanie celebrít odhalené! • Našiel! Heidi Klum’s Striped Maxi šaty • Pozrite sa, ako Heidi zmenil

– Jennifer Merritt

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 5 =

map