Heidi Klum Rady na jej 2016 Halloween kostým: “Je to nemecká téma”

Heidi Klum je každoročne Halloween bash je, pravdepodobne, jedinou stranou, ktorá je dôležitá, keď príde na oslavu dovolenky. Prečo? 43-ročný model priniesol neočakávané kostýmy rok čo rok, ktoré nastavili bar tak vysoko, len ona môže byť sama seba sama. Len v minulom roku sa doslova premenila na verziu IRL Jessicy Rabbitovej ako žiadna iná.

Takže čo môžeme očakávať od Kluma v jej N.Y.C. bash v pondelok? “Je to nemecká téma, takže sa to robí v Nemecku,” povedala vo štvrtok novinárom na galavečeru inšpirácie 2016 amfAR v LA a dodala: “Dúfam, že to funguje – alebo klobása alebo rezeň.”

“Milujem obliekanie. Milujem vidieť svojich priateľov a snažiť sa rozpoznať, kto je kto. Myslím, je to naozaj ťažké. A teraz tiež vyvíjajú výzvu. Vedia, aké vážne som o tom, a tak to tiež chcú urobiť, a ja to milujem, “povedala o jej vášni pre veľkú noc.

SÚVISIACE: Relovať Heidi Klum Najlepšie a najhoršie Halloween kostýmy cez roky

Nemyslite si, že štvrtá matka má svoje deti v záverečnej noci. “Nie. Príliš mladý. Moja Halloweenová večera prechádza na 4. alebo 5. hodine ráno. S tým ešte len nie sú, “odhalila. Namiesto toho sa podarí udržať svoj klan na veľmi prísnom rozvrhu. “Hovoríme každú noc. Každý večer máme večeru v 6 hodín … Každú noc pripravujeme kuchyňu. Sedíme okolo stola každú noc, alebo na raňajky, “povedala a ďalej vysvetlila, ako sa im pokorí. “Je to rovnaké, keď idem do Detskej nemocnice. Poviem im, čo som tam videl. Alebo keď sa o niečom kňučali, hovorím im, ako by to nebolo niečo, na čo by plakal. Poviem im o deťoch, ktoré v nemocnici vidím, ktoré nemôžu ísť domov. “

VIDEO: Nezabudnuteľné kostýmy Kardashian Halloween

Zdá sa, že Klum má všetko pod kontrolou.

– s oznámením Caritou Rizzo

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 81 = 82

map