Heidi Klumová bola dokonalosť v červených kobercoch v tekutom striebornom šatách na umeleckých cenách Emmy Awards

Emmys sezóna začala v Los Angeles včera večer s Creative Arts Emmy Awards. Hoci ceremónia je menej propagovaná ako Primetime Emmys, ktorá letela v nedeľu, včerajšia udalosť sotva chýbala v hviezdnej moci.

Heidi Klum, Julianne Hough a Vanessa Hudgens patrili medzi známe mená, ktoré nosili večerné oblečenie A-plus na udeľovaní ocenení.

Klum, ktorý bol nominovaný za vynikajúceho hostiteľa pre súťaž realít alebo reality, ohromil na ceremónii v kovovej mramorovej šatke a lesknúceho reťazového sponu. Model a Projektová dráha hostiteľka bola elegantná a leštila v jej žiarivom vzhľade, na sebe mala priamu blondú hriňu zastrčenú za ušami a zostupujúca po chrbte.

tvorivé Emmys Arrivals Klum - Embed 2016
Jon Kopaloff / FilmMagic

SÚVISIACE: 25 najsexiálnejšie emmy vzhľadu všetkých čias

Grease Live! hviezdy, Hudgens a Hough, vyzeral aj Emmy-chic. Hough mala na sebe šatku s dlhými rukávmi s prekrývajúcimi sa čipkami – akúsi Madonu, ktorá sa odohrávala klasickým svadobným šatám a nosila spojku Monique Lhuillier, zatiaľ čo Hudgensová žiarila v kovových šatách.

tvorivé Emmys Arrivals Hough - Embed 2016
Jon Kopaloff / FilmMagic
tvorivé Emmys Arrivals Hudgens - Embed 2016
Jon Kopaloff / FilmMagic

VIDEO: 2015 Emmys Red Carpet

Vyzerá to dobre, dámy!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map