Hersheyov bozk má len veľkú aktualizáciu

Keďže niektoré z mojich najobľúbenejších darov boli zmenené, re-dimenzované a experimentované v priebehu rokov (pozerám na vás, Oreo), pokorný Hershey Kiss zostal stála v mojom živote. Táto hustá kvapka čokoládového mlieka, tmavého, orechového a (moja osobná obľúbená) karamelová náplň, sa nikdy neodvážila odísť do krajiny “chutí, ktoré nikto nepožiadal”. Kedykoľvek je to Hershey’s Kiss urobil vychádzam zvyčajne okolo sviatkov, urobil som to tak jemne, jednoducho potiahol regály mojich miestnych drogérií bez fanfára.

A potom tento týždeň na mojom stole dopadol žiarivý zlatý box Hershey’s Kisses Deluxe. Bol som naplnený strachom, keď som olúpil viečko a vytrhol čokoládu. Obalená v elegantnej zlaté fólii, nový Kiss má dvojnásobok pôvodnej veľkosti; Zistil som, že je ambiciózny, ale dúfal, že to bude znamenať extra priestor pre lahodné plnenie. Predbežne som rozbalil bonbon a odstránil túto známu papierovú stuhu (teraz čmáraný s fantazijnou kurzívou). Vyzeralo … ako môj milovaný pôvodný Kiss. Len väčší.

súvisiace: Decentne bohatý dezert na oslavu národného dňa čokolády – alebo každý deň, naozaj

Jedna skus odhalila krémovú, ganache-podobnú mliečnu čokoládu, ktorá držala jedinú, celkom praženú lieskovú lístiu. Vonkajší náter je krútený na pôvodnej pevnej čokoláde, škvrnitý chrumkavými plátkami vločiek. Pozrela som sa na 35-dielny darčekový súbor a rozhodla sa, že kvôli môjmu zdraviu, aby som ho zastavil na spolupracovníkovi (… po tom, ako som si samozrejme vzal päť na cestu). Aj keď váham, aby som povzbudzoval ďalšie experimenty s Kissom Hershey, ak by som mohol dať hlavnému mozgu za Deluxe veľký bozk,.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − = 85

map