Hilary Duff: Aké to je mať Aqua-Blue “Mořská panna” vlasy

Hilary Duff už oficiálne nie je Lizzie McGuire. Hviezda je späť na scéne s horúcou bodkou pripravenou na bikiny, čerstvými farbami a novou show-mladší, séria, v ktorej hrá priateľku a spolupracovníkovi charakteru Suttona Fostera, 40-ročnej mamy, ktorá predstiera, že je 26 rokov. Avšak jej nový projekt má niečo spoločné so svojou nedávnou prácou v oblasti farbenia? Je mama až 3-ročná Luca, ktorá v skutočnosti nasmeruje mladšieho ducha?

“Bol som len pripravený urobiť niečo trochu iné, som si nalepil vlasy na dno predtým, ale naozaj som chcel ísť na to,” hovorí Duff V štýle na mladší premiéra v stredu. “Bol som na dovolenke v Cabo v Mexiku a bol som rád:” Môžem mať modré vlasy, prečo nie? “”

SÚVISIACE: Pastelové vlasy majú moment. Vyskúšajte trend pomocou týchto tipov

A čo si jej syn myslel na pastelové kostičky?

“Pozrel ma a on bol ako, vy ste morská panna, mamička? Ste morská panna?” hovorí, keď sa smeje. “Skôr než to bolo o niečo zelenejšie a teraz je trochu modrejšie, tak to bolo ako:” Je zelená? Je modrá? ” Je to tak smiešne, pretože nemohol zistiť, akú farbu to je. V repertoári ešte nemá aquu, takže to bolo rozkošné. “

Hviezda vystúpila pre mladší premiéru a neočakávane doplnila svoje vodné vlny so sexy plutvujúcim červeným horúcim číslom, ktoré farebne dopĺňalo s ohnivým perom a rúžom Dior Rouge v Blazing Red 638 (limitovaná edícia, vyskúšajte Royale, 35 dolárov, dior.com). A keď vytiahla prekvapivú farebnú kombináciu ako profesionálka, priznala, že je to výzva, pokiaľ ide o módu a krásu. “Teraz je to ťažšie – farby, ktoré som nosil predtým, alebo spôsoby, ako som urobil svoj make-up, nie vždy fungujú,” pripúšťa. “Stáva sa, že pracuje s červenou farbou a s odvážnymi farbami, ale držal som to oveľa jednoduchšie s bielymi a čiernymi.”

SÚVISIACE ODKAZY: Naša obľúbená vôňa na báze ruže

Zhodou okolností nebol Duff jediný mladší hviezda sa dostať do nejakej #YOLO akcie. Jej spoločná hviezda Nico Tortorella tiež prešla farebnou zmenou, ktorá vyústila do úžasného twinningového momentu, ktorý trvá na tom, že bola úplná nehoda.

itsathing. Good Morning America. @youngertv @ hilaryduff

Fotografie zverejnená nikotortorella (@nicotortorella)

 

“Vedela som, že pred dvoma týždňami farbila vlasy na zeleno a ja som bol rád, že budem farbiť vlasy modrou,” vysvetľuje Tortorella. “Medzi týmito dvoma farbami vybledlo, bolo to len náhoda, že včera, bola to úplne rovnaká farba, a tak som ju včera v noci opäť prepol.”

Na premiére debutoval hlavou Kellyho zelene, že vtipy boli výsledkom “pitia príliš veľa pšenice”. Vo všetkej vážnosti popísal jeho vlasy ako “les-zelený smaragd”, hovoriac: “V podstate som Joker, buďme úprimní.”

FOTKY: Nové vlasy 2015: Pozrite si celebrity vlasy Makeovers

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − 53 =

map