Hilary Peterson, vedúca vývoja obchodu v Lyst

Ona vyzdobila šaty pre jej princezná Disney ako dieťa, takže nie je prekvapením, že Hilary Peterson, 32, skončil v móde. Dnes, ako vedúci vývoja obchodu pre spoločnosť Lyst, ktorá zhromažďuje vaše obľúbené návrhárske výrobky na jednom mieste, sa neustále stretáva s dizajnérmi, maloobchodníkmi a blogermi, aby našla spôsoby, ako rozšíriť značku.

Pozrite si všetkých moderných inovátorov >>

Aký je najlepší dôvod, prečo by zákazník mohol použiť Lyst? Hilary: Nájdu viac toho, čo majú radi. Keby bola Lyst osobou, bola by vaša chladnejšia, štýlová priateľka, ktorá vám pomôže nakupovať. Chceme, aby ste objavili viac módy, ktoré milujete a my sme tu, aby sme vám to pomohli.

Kto je váš štýl múza?: Bridget Bardot. Som zmätený a s týmto typom figúrky nájdem viac formfitting, klasické, sofistikované čiary pracujú lepšie ceruzky, knoflíky, ľahké úplety atď. A som taký posadnutý charakterom [od škandál, hral Kerry Washington] šatník Olivia Pope. Ako sa nosí biele a pije červené víno po celú dobu?

Aké oblečenie plánujete v tejto sezóne? Hilary: Táto sukňa na ceruzky Tom Ford so zipsom vzadu. Som taký posadnutý. A staršia kašmírka. Je to určite drahé a rozhodne márnotratné, ale ak to urobím, verím, že investovať do 10 kusov.

Aké sú pracovné a víkendové uniformy? Hilary: Ak nerobím celú šatku na zapôsobenie, zvyčajne nosím legíny, tričko LNA alebo nejaký kasírový doplnok ako šál alebo sveter. A topánky Balenciaga Moto. Nosím to takmer každý deň. Ak sa obliekam, Nina Ricci robí veľké vesty, sukne na ceruzky, ten typ veci. Na víkend, džínsy, legíny, motocyklové topánky, tričká. Všetci v mojej kancelárii vtipkujú, že mám viac bielych tričiek ako ktokoľvek iný na svete.

Cítite sa najefektívnejšie, keď nosíte …Hilary: Moja Beyond Yoga leggings. Som veľmi kreatívny, keď som unplugged, beží a nemám na výber, ale nechám svoju myseľ prechádzať.

-Michelle Hainerová

Pozrite si všetkých moderných inovátorov >>

Plus, Hilary zdieľa svoje návyky štýlu u nás! Pozrite sa na jej nutnosť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map