Hilary Swank prehodnocuje ‘Athleisure’ so svojím novým oblečením

Hilary Swanková nikdy nevedela, že chce byť dizajnérom. Vyrastala, mala sny byť veterinárom, astronautom a vo veku osem rokov herec – a zvyšok, ako sa hovorí, je história. Ale návrhár? Nie, nikdy nevedela, že jedného dňa začne svoju vlastnú šnúru na oblečenie. A ešte dve ceny akadémie víťazia neskôr, 42-ročná herečka sa ocitla na čele značky, ktorá sľubuje, že dodá “vysoko výkonné oblečenie spĺňa vysokú módu”. 

“Pred asi desiatimi rokmi som si uvedomil, že na trhu nie je nič, čo by ma mohlo zobrať z môjho tréningu ráno až do zvyšku môjho dňa, ale ja som bol príliš zaneprázdnený tým, že filmy nikdy nemali čas zamerať sa na čokoľvek inak, “hovorí Swank. “Keď však môj otec dostal transplantáciu pľúc a bol som jeho jediným opatrovníkom, bolo to prvýkrát, čo som na jednom mieste strávil dlhšie ako 12 týždňov, takže pri starostlivosti o môjho otca som mal túto príležitosť, kde som mal čas sedieť a sústrediť sa na túto túžbu vidieť to splnené. ” 

Počas desiatich rokov od svojho prvotného nápadu Swank vie, že sa rozbehlo malé hnutie nazvané “athleisure”, čo je v podstate jej vízia kondenzovaná do slova. Podľa jej názoru však nikto na to nedokázal. “Dôvod, prečo hovorím, je to preto, že všetci jednoducho vyzerajú, že sú v cvičení, ale nesnažím sa zmeniť niečo, čo ľudia už môžu milovať,” hovorí. “Ale beriem to na ďalšiu úroveň s alternatívou, ktorá je pohodlná a šikovná, čo nie je tam vonku, vlastne som vytvoril nový termín pre to:” estetické oblečenie “.”

Hilary Swank Clothing Line 1
Brian Bowen Smith

SÚVISIACE: Claudia Schiffer uvádza svoju prvú módnu kolekciu

Rovnako ako to vyznieva, estetické opotrebenie znamená vysoko funkčné vzory, ktoré majú vysokú nositeľnosť ako v estetike. Všetko sa dá umývať v pračke, vrátane kožených kusov (Swank bol o tejto téme neústupný) a mixy vlny kašmíru a merino, ktoré Swank hovorí, že sú tak mäkké, je to ako na sebe oblak. Ona tiež získala high-tech štvor-rozmerné-stretch tkaniny z Paríža, ktoré sú tavené dohromady takým spôsobom, že sú bezšvové (rovnako ako, oni nikdy roztrhnutiu alebo odhaliť). A tiež kožené bundy s kapucňou sú navrhnuté ako skutočné moto bundy, so zipsom na chrbte pre vetranie a väčší priestor pre pohyb – perfektné, ak ste jeden, aby dochádzalo pracovať na bicykli. 

“Aktivita je ako pitná voda alebo vzduch, ktorý dýcham – je pre mňa základným základom,” hovorí. “A zistila som, že ženy v dnešnej dobe sú zaneprázdnené, zanechávajú svoje deti v škole, chodia na stretnutia, chodia na pochůzky a nemajú čas na zmenu.”

Hilary Swank Clothing Line 2
Brian Bowen Smith

A značka povzbudzuje, že je aktívna viac ako jedna – Swank hovorí, že pomenovala jej značku “Mission Statement”, aby pripomenula ľuďom, aby boli vždy v kontakte s osobnou misiou, aby sa stali ich plnohodnotnými autentickými vlastnými silami. “Ľudia, ktorí sa zachovali skrze nešťastie, je jednou z mojich najväčších inšpirácií,” povedala. “Tak som chcel zdôrazniť ženám a ich príbehy na mieste, aby sme sa spolu mohli naďalej inšpirovať a vedieť, že nie sme sami v našich bojoch. ” 

Vyhlásenie o oblečení je k dispozícii od dnes na stránke missionstatement.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 10

map