Hilary Swank sa oženila v lese a bola to stále hollywoodská fantázia

Po dvoch rokoch datovania Hilary Swank a Philip Schneider nakoniec oficiálne urobili. Podľa móda, pár, ktorí sa datujú od roku 2016, mal romantickú svadbu medzi stromami redwood v Kalifornii. Oscarový herec samozrejme priniesol niekoľko kamarátov zo zoznamu A. ľudia že Mariska Hargitayová, obľúbená obhajoba všetkých ľudí, slúžila ako družička.

Hilary Swank 2018 French Open
Rindoff Petroff / Suu / Getty Images

SÚVISIACE: Ako Hilary Swank dostane prácu Hotovo

“Bolo to nadčasové, neexistuje žiadny iný spôsob, ako to opísať,” povedal Swank móda ceremónie – časopis dostal aj exkluzívne zábery tejto príležitosti. “Bola som taká vďačná a vďaka tomu, že som si vzal človeka svojich snov a videl som, ako všetci ľudia, ktorých milujeme, uprostred takého hlbokého prostredia.” Bol to skutočne sen, ktorý sa splnil.

móda dodáva, že Elie Saab navrhol Swankove svadobné šaty a že jej otec kráčal po uličke. Swank a Scheider udržiavajú svoj vzťah nízkym kľúčom od začiatku stretnutia, nikdy nevydávajú akékoľvek vyhlásenie potvrdzujúce ich status. To však nikdy ich nezabránilo v tom, aby sa na verejnosti dostali útulne. Po tom, čo Schneider navrhol, boli obaja spozorovaní spoločne après ski vo Švajčiarsku a nedávno aj na poslednom Wimbledonovom zápase Venuše Williamsa.

SÚVISIACE: Hilary Swank je pripravený stať sa ďalším veľkým životným guruom

Swankov silvový obrad je len posledná svadba. Začiatkom tohto roka mali Ashley Greene a Paul Khoury boho fantáziu v Los Gatos v Kalifornii. A kto by mohol zabudnúť na eponymnú svadbu Seana Parkera medzi redwoods v Big Sur? Ak sa tento svadobný trend udrží, pripravte sa na smútok o stratu masonových jarných polí, obnovených stodolov a nešťastného dreva. Svadby – aspoň tie celebrity – sa zdajú byť zelené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 50 =

map