Hillary Clinton Legit sa pokúsila vymaniť sa z inaugurácie Trump

Hillary Clintonová je celkom zábavnejšia, ako sme si predstavovali.

Od volieb v roku 2016 poskytla niekoľko rozhovorov o svojich názoroch na správu Donalda Trumpa a vydala knihu, Čo sa stalo, , ktorý kronikuje presne to, čo naznačuje jeho názov.

Teraz nám robí LOL v novom rozhovore Graham Norton Show v ktorom odhaľuje presne ako mala pocit, že sa musí zúčastniť Trumpovej inaugurácie v januári. “Skutočne som sa pokúsila dostať von,” hovorí úprimne a vysvetľuje, že je tradíciou, aby sa bývalí prezidenti a prví dámy každoročne zúčastňovali na ceremónii bez ohľadu na politickú stranu.

“Mysleli sme si,” OK, možno nie ostatní idú. “Tak sme zavolali Bushov a starší Bushes bol v nemocnici, čo si myslím, že je legitímne. A tak sme zavolali mladšieho Busha a oni povedali: “Áno, ideme.” Zavolali sme Carters a oni povedali: “Áno, ideme.” Bill sme sa pozreli na druhého a povedali sme: “My musí ísť, “hovorí.

TK
Joe Raedle / Getty Images

Pokúša sa vysvetliť, aké to bolo pre ňu účasť.

SOUVISLOSTI: Tieto Vintage fotky Bill a Hillary Clintonovej vám poskytnú veľa pocitov

“Pokúšam sa v knihe popísať, čo to cíti, pretože som nevedel, čo očakávať. Chcel som sa stať, aj napriek tomu, akú kampaň vedie, chcel som, aby sa stal príkladom nášho prezidenta a bol našim prezidentom pre všetkých, nielen pre ľudí, ktorí ho podporovali, “povedala. “To sa nestalo.”

“Počúvali sme tento skutočne tmavý, roztržitý hovor, ktorý popisujem ako výkrik z bieleho nacionalistického čreva. Bol som taký sklamaný, naozaj tak smutný, že to nebol útočník, bolo to zúžení a klepanie toho, čo povedal predtým, “hovorí Clinton.

Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 5 =

map