Hills Cast rozlieva tajomstvo výstavy, ktorú ste vždy chceli vedieť

“Ona bude vždy známa ako dievča, ktoré nechodilo do Paríža.”je deň, zostáva jedným z najviac krížových línií v televízii. Príjemcom bola samozrejme Lauren Conradová, potom šialená dvojčatá, ktorá nedávno utiekla z pláže Laguna Beach v Kalifornii, kde bola zdvihnutá – a prominentne vystupovala na MTV Laguna Beach: Real Orange County– pre Los Angeles, aby sa usilovala o kariéru v móde. 

Pred 31. májom 2006 – 10 rokov tento mesiac –Kopce premietanie, prilákanie miliónov divákov každý týždeň s jeho slzami-plnené mačky a epické disses (“Je to suky osoba!”). Pre tých, ktorí mali sny o práci v lesklom časopise, ponúkli aj vzácny vnútorný pohľad na odvetvie, ktoré bolo kedysi pozorne strážené od verejnosti, roky predtým, ako sa objavili aplikácie ako Instagram a Snapchat a demokratizovali všetko. 

Prehliadka sa točila okolo Conrada, centrálnej postavy Carrie Bradshaw-esque a jej života v mestách anjelov ako študent na čiastočný úväzok v módnom inštitúte dizajnu a merchandisingu (FIDM), intern na Teen Vogue a neskôr, Kelly Cutrone je PR firma Ľudová revolúcia. Ale byť mladou a atraktívnou dievčaťom o meste tiež znamenalo dostatok drámy, hlavne zahŕňajúcej veľmi verejnú padajúcu s jej najlepšou priateľkou, Heidi Montag a teraz-manžel Spencer Pratt, aka Speidi, rezidenti darebákov.

Potom bol obsadený podporný hráč, ktorý vybral režisér Adam DiVello. Konradovu posádku tvorila Audrina Patridgeová, priateľka z detstva Lo Bosworthová, neskôr v ironickom smere udalostí, Stephanie Prattová, sestra jej oblúka Nemesis Spencer. Whitney Port hral dôveru v práci; Brody Jennerová bola láskavý záujem; a Justin Brescia bol, dobre, Justin Bobby. Výrobky pre módny priemysel Cutrone a módaLisa Love hrávala ako šéfovia Conrada a Portu. Montagov nadriadený bol hollywoodsky nočný život mogul Brent Bolthouse. 

Kopce bola televízia reality na svojom vrchole predtým Držať krok s Kardashianmi prilákali divákov svoje netradičné rodinné hodnoty a Jersey Shore zasiahnutý pod pás s nápojmi na báze alkoholu. V podstate to bol klasický príbeh o príchode, o čom svedčia aj texty infekčnej pieseň Natasha Bedingfield “Unwritten”, ktorú si zapamätateľne zahrali počas úvodných kreditov. Na počesť desiateho výročia výstavy sme sa na to dostali celá hills cast, rovnako ako niektoré z posádky, na nostalgický vzhľad späť. 

MONTÁŽ PERFECT CAST

Zatiaľ čo niektorí z členov obsadenia predtým hrali Laguna Beach, bolo na DiVello, aby našlo iných domorodých Angelenov, ktorí sa pripojili k Conradovmu vnútornému kruhu. Zadajte Patridge, Bresciu, Port, Jenner a Pratts. 

Adam DiVello (tvorca): Prvýkrát som sa stretol s Laurenom, keď sme sa hrali Laguna Beach. Prechádzal som cez parkovisko na strednej škole a ona a Lo kričali, pretože spustili autoalarm. Je zriedkavé, že študent strednej školy je taký expresívny svojimi emóciami. Vyzerala ako posledná kalifornská dievčina. 

Lauren Conrad: Robili sme scénu! Myslím, že sme nosili zodpovedajúce tepláky Juicy velúr. 

Lo Bosworth: Boli sme v skutočnosti priekopníckou triedou a snažili sme sa byť čo najviac nenápadní. Bezpečné povedať, že sme boli okamžite upozornení. 

Adam DiVello: Po dvoch ročných obdobiach Laguna Beach, Lauren mi povedala, že ide do módnej školy v Los Angeles. Zdá sa, že je to perfektná príležitosť sledovať ju v ďalšej etape svojej cesty. Chcel som urobiť reality TV Melrose Place, kde sa postavy zaoberajú prácou a vzťahmi v novom meste. Mala by byť veľmi atraktívna pre mladé dievčatá, ktoré snívajú o práci v móde. 

Lauren Conrad: Spočiatku som sa prihlásil, pretože som chcel výplatu. Chodil som na vysokú školu, moji rodičia ma už viac finančne nepodporovali a vyčerpával som všetky moje lagúna peniaze. Takže keď Adam prišiel ku mne a povedal: “Chceš to urobiť?” Bol som rád: “Áno!”

Heidi Montag: Laguna Beach nebola dokonca vysielaná, keď som sa stretol s Laurenom na Akadémii umeleckej univerzity v San Franciscu. Ale tam bola fáma cirkulujúce, že dievča z MTV show bude tam. Myslel som, že to bude Vyrobené: Chcem byť Prom Queen. Okamžite sme sa stali najlepšími priateľmi. Nasledujúce leto som zostala so svojou rodinou niekoľko týždňov predtým, než sme sa presťahovali do L.A. a natočili niekoľko epizód prehliadky. Potom mi povedala, že sa chystá odovzdať a spýtala sa, či chcem byť na nej. Bol som rád, “Heck yeah!” Bylo ťažké predstaviť, aké veľké to bolo naozaj.

Port Whitney: Chcela som začať chodiť na USC, keď som to počula Teen Vogue hľadal stážistov. Povedali: “Chceme, aby ktokoľvek tu internoval, aby bol v poriadku s kamerami, pretože MTV začne natáčať televíznu show dokumentárneho štýlu.” Tak som sa ukázal na môj rozhovor v kamere a sedel v hale a to je keď vstúpil Lauren. Bol som rád, “dobre. Viem, čo tu teraz robím. “

Lauren Conrad: Bol to pre mňa zvláštny moment. Až do Kopce, Poznal som všetkých, s ktorými som natáčal. Keď som vstúpil do tej čakárne a posadil som sa, všimol som si, že všetci sú mikem. To je, keď som si uvedomil, že to bol iný druh show. 

Adam DiVello: Vedeli sme, že hneď ako sme videli Whitneyho, že bude práve dôverou pre Lauren v práci. Bola veľmi autentická na kamere. Na nej nebolo nič náročné. Potom som išiel do Lauren a Heidiho bytu, aby som preskúmal miesto a videla som, že Audrina ležala pri bazéne v bikinách. 

Audrina Patridge: Bol to posledný senový scenár. Bolo to celkom hollywoodsky typ producenta: “Si tak pekný! Čo robíte? “Povedal som mu, že som pracoval vo fotografickom štúdiu a prišiel som do LA, aby som konal a modeloval. Nemal som povolené ísť do bazéna dva týždne, pretože nechcel, aby som stretol Lauren alebo Heidi mimo kameru.

Justin Brescia: Keď som sa stretol so spoločnosťou Audrina, pracoval som na hudobnom videu Madony s tímom kaderníkov a stalo sa to v štúdiách Quixote, kde bola recepčná. 

Audrina Patridge: Chodil pred mojim stôl a pýtal sa, či by som mu mohol dostať veci … časopisy, vody. Práve sme začali nakrúcať show, a tak som sa spýtal, či by chcel vlasy na fotoaparáte odrezať. 

Justin Brescia: Myslím, že som ju naúčtoval! Potom ma zavolali a požiadali ma, aby som film znovu. Bol som rád, “Whoa, whoa, whoa.” Tak som sa vrátil späť. V tom čase som prechádzala s Maroonom 5 a robila som vlasy, takže som naozaj nepotrebovala prácu. Potom sa Adam [DiVello] opýtal: “Čo to bude trvať?” Je to taliansky a ja som taliansky, a tak ma sklamal ako Taliani. Trvalo pár párty cestovín a všemocný dolár. 

Spencer Pratt: Sean Travis, jeden z producentov Kopce, tiež vyrábané Knížata Malibu s Brodym a ja pred tým, ako sme boli zrušené. Jedného dňa som ho kopal do domu svojej mamy a jej priateľ povedal: “Videli ste túto show? Táto dievčina je taká roztomilá. “A bola to Heidi. Najväčšou časťou je to, že som ani nevytvoril spojenie, ktoré som ju už v Privilege [Ed poznámka: teraz zaniknutý nočný klub] v lete predtým. Potom som videl, ako sa Sean objaví počas úvodných kreditov. Tak som ho zavolal a on mi povedal, že je to obsadenie Laguna Beach a on nás nemohol dostať. Bol som rád, “Bullsh * t. Uvidíme vás v kluboch. “Zavolal som Brodymu a povedal:” Musíme pustiť 30 000 dolárov na fľaše a urobiť scénu v oblasti [Ed poznámka: ďalší, teraz zaniknutý nočný klub] vedľa svojho stola. “Brody bol v tom čase hardcore princ. 

Brent Bolthouse: Spencer bol vždy podvodník. 

Adam DiVello: Brody a Spencer boli na scéne vtedy. Je pre nich ťažké nepreniknúť do nášho sveta. Potom Spencer začal chodiť s Heidi.

Stephanie Pratt: Spoznala som Laurenka krátko v klube, kde sme sa dostali do argumentu. Prvýkrát som ju správne stretol, keď som chodil neskoro do mojej triedy na FIDM a jediné otvorené kreslo bolo vedľa nej. Z úplnej nepríjemnosti som sa ospravedlnil, že som s ňou bojoval. 

súvisiace: Video: Lauren Conrad odhalí, aké 3 produkty krásy prinesie na pustý ostrov

VZŤAHY

Neskoré noci a blízke priestory viedli k rozkvitaniu romantiky. Niektorí z Kopce“Najtypickejšie ihriská boli Montag a Pratt; Patridge a Brescia; Jenner a Conrad; potom Jenner a Kristin Cavallari (za druhé kolo). A nezabudnime na neslávne známe spojenie medzi Jennerom a priateľkou z detstva Conrada, Jen Bunney.

Heidi Montag: Keď som prvýkrát videl Spencera, okamžite som sa s ním zamiloval. Mal som očarujúce oči. On bol obklopený, ako 20 [playboy] Playmates. Ale ja som s ním taky tancovala a my sme to utiekli. 

Spencer Pratt: Heidi je strašidelná dobrá tanečnica. A práve keď som si myslel, že som Derek Hough. Je to posledná dobrá pamäť, akú som kedy mal v nočnom klube.

Heidi Montag: Myslím, že ľudia vedeli hĺbku lásky, ktorú sme mali hneď. A myslím, že sa trochu bojí. Sme duševnými kamarátmi a všetko, čo robíme na kamere, nie je nič v porovnaní s tým, ako sme sa navzájom skutočne milovali mimo kameru.

Justin Brescia: Heidi a Spencer mali svoje požehnanie od prvého dňa. Byť spolu po celý ten čas hovorí veľa. Keď vidíte dvoch ľudí a ich oči sú horizontálne uzamknuté, len viete, že sú znamenalo

Audrina Patridge: Justin a ja sme mali porozumenie pred sebou. Rozumol, čo prechádzam, a my sme sa naozaj stali. Potom jedna vec vedie k inému. V prvom rade sme boli priatelia, ktorí sa naozaj starali o seba. 

Justin Brescia: Hneď za netopierom mala Audrina na srdci svoje záujmy. Neexistovala žiadna skrytá agenda. To mi hovorí veľa. Ak robíte to, čo robíme, musíte naozaj odlupovať vrstvy a pozrieť sa do niečího srdca a aké sú ich zámery a jej boli super čisté od prvého dňa. Myslím, že to je dôvod, prečo [vzťah] urobil to, čo robil. Dostanete sa k tomuto bodu, kedy sa vaši spolužiaci stali rodinou. Potom sa dostanete do situácií, kde máte romantické večere. Keď sa nachádzate vo vašich začiatkoch 20. storočia, tieto veci sa naplnia. Nebudete namietať proti určitým veciam, ktoré vám prídu. 

Audrina Patridge: Podľa mňa to bolo viac ako práca, pretože sme mali niečo predtým Kopce dokonca začala. Na výstave som nosil svoje srdce na rukáve veľa, takže bolo pre mňa ťažké ich oddeliť. Boli veci, ktoré sme robili mimo fotoaparátu, ktoré boli skutočné, a on-camera, to bolo všetko nemilosrdné a bezcitné. Vôbec som túto časť nemala rád. 

Justin Brescia: Strávili ste tak veľa času medzi sebou v centre pozornosti a skoro si mohli hrať trik na vás. Skoro veríte tomu, čo je vonku vo vzduchu, ako vaše myšlienky a presvedčenia a myslím, že to je miesto, kde sa dostanú mnohí ľudia. Snažil som sa zostať verný tomu, čo bolo v mojom srdci. Ľudia môžu veriť všetkému, čo teraz chcú, ale čas a pravda to naozaj hovorí. Bolo to požehnanie, aby sme mohli takto slobodne hovoriť a dať niečo inšpiratívne ľuďom, ktorí si to nemyslia.

Audrina Patridge: Táto línia – “pravda a čas hovorí všetkým” – bolo o tom, že sme spolu. Justin bol veľmi filozofický. V skutočnosti nikdy neposkytol priamu odpoveď, ale mal by tieto brilantné jednoramenné linky, kde by si bol rád: “To znie skvele.” Ale potom by si o tom premýšľal a vy ste ako ” Čo to sakra znamená? “

Jennifer Bunney: Bozk medzi Brodym a mnou bol 100% falošný. V noci mojich narodenín sme sa všetci vrátili do Laureninho domu. Všetci sme mali večer veľký spánok. V tom čase som mala priateľa, a tak aj Lauren. 

Lauren Conrad: Keď ste vo vašich dvadsiatich rokoch, je veľa dramatickej situácie, keď ste sa datovali a zistili vzťahy – s priateľmi aj s ostatnými.

súvisiace: Lauren Conrad odhaľuje najväčšiu lekciu, ktorú sa naučila v jej 20-tych rokoch a prečo je pre ňu nadšená

 Hills - 1
Zdvorilosť MTV

ÚLOHA (MILIÓNY) DÍVKY, KTORÉ BY BOLO ZASTAVIŤ

Conrad a Port zaznamenali väčšinu svojich dní, keď si pozreli jeden na druhého v módnej skrini na adrese Teen Vogue, predtým, ako vylepšili svoje zručnosti v oblasti ľudských práv pri Ľudovej revolúcii, ktorú Cutrone bežal železnou päsťou.

Adam DiVello: Lauren sa už dostala do FIDM, ale potrebovala stáž. Prvé miesto, ktoré som chcel, bolo móda, pretože Diabol nosí pradu práve vyšiel a bolo to veľmi včasné. Vyzeralo to ako práca snov– jeden milión dievčat by zabíjal. 

Lauren Conrad: Moja mama má túto knihu, kde by každý rok mala mať môj podpis a odpovedať na niekoľko otázok. Jedným z nich bolo “Čo chcete byť, keď vyrastiete?” Z tretieho ročníka sa hovorí len o “módnom návrhárovi”. Nie som si ani istý, kto mi dal tento nápad do mojej hlavy. Práve som sa rozhodol, že to budem mať. 

Port Whitney: Vždy som chcel byť v móde, ale nevedel som, čo presne som chcel. Ľudia si neuvedomujú, aký môže byť hlboký a založený na názore. Jedna sezóna môžeš robiť skvelé, a ďalšia sezóna je úplne preč. na Teen Vogue, Bol som veľmi znepokojený tým, čo si o mne mysleli, ako keď vybrali naše oblečenie …

Lauren Conrad: Pri pohľade späť úplne súhlasím so zmenami, ktoré urobili. Boli sme noví v tomto odvetví. Myslím, že sme sa obaja snažili vhodne obliecť prácu a nie sme si istí, čo to bolo. Ale v tej dobe som bol ako: “Ach človeče! Vzal som si týždeň, aby som to vybral! “

Port Whitney: Taký deň som bol taký strašný. Nevyzerali sme dobre. Neviem, či som mal ten štýl alebo či trendy boli tak zlé. Či tak alebo onak, ja som sa to nezbavila. Myslel som si, že ak som sa počas stáže postaral dobre, vysadil by som svoju vysnívanú prácu.

Lauren Conrad: Lisa mi neskôr povedala, prečo povedala, že budem “vždy známa ako dievča, ktorá nechodila do Paríža” je preto, že to mi Anna Wintour označila ako. Zdá sa, že som prišiel do rozhovoru a ona povedala: “Ó, myslíš tým dievča, ktoré nechodilo do Paríža?” Bol som rád, “Skvelý!” Nielenže to prekvapilo – celá posádka bola šokovaná, že nešiel. Vtedy som bol tak vypálený; Potreboval som chvíľu dýchať. Ale nakoniec som išiel!

Kelly Cutrone: Lisa mi zavolala a odporučila mi výrobcom. V tej dobe som cítil posun v spôsobe, akým ľudia získajú informácie o módnom priemysle. Prečo nie je niekto pozvaný, aby to prišiel? Je to podnik orientovaný na spotrebiteľa. Spočiatku som to urobil zadarmo, pretože to bol fantastický spôsob, ako dostať expozíciu pre svojich klientov. A keby som sa mýlil, mohol by som ísť robiť cukrový sirup vo Vermonte. Ale vedel som, že robím kontroverzný krok. Uvedomil som si, že som dostal môj Jeremy Scott pre tašku Longchamp a pár Havaianov a pomaly chodil z hory. Vedel som, že tým, že odlupujeme časť dýhy, ktorá pokryla tento vnútorný svet módy, ľudia sa veľmi rozrušili. Bol som si vedomý toho. Ale nestalo sa mi to.

Port Whitney: Kelly bola ako moja kariéra mama istá. Vždy ma pozorovala. 

Kelly Cutrone: Tieto dievčatá sa skutočne zaujímali o módu. A pre ľudí, ktorí chcú pracovať v priemysle, to v podstate vezme váš život. Ak ste z Montany a máte nedeľnú večeru v 16:00, pravdepodobne to nie je najlepšie miesto pre vás. Nie je to len práca. Je to všestranná vec, ktorá od vás bude mať všetko. Ale to vám tiež prinesie tónu. To som myslela, keď som povedala Whitney, že sa s diablom dohodla.

Audrina Patridge: Quixote bola skutočná práca. Mám veľa problémov, pretože tam filmovali a ja som bol jediný recepčný. Bol som rád, “chystám sa vyhodiť!”

Heidi Montag: Práca v spoločnosti Bolthouse bola taká zábava. Bolo to skvelé držanie schránky a pocit, ako by ste riadili linku. Jedná sa o jednu z najväčších akciových spoločností na svete a hodí párty miliónov dolárov. Nemohol som len sedieť a hrať si Solitaire celý deň.

Brent Bolthouse: Heidi bola vždy hladná robotníkka. Chcela robiť veci. Urobila to, čo bolo potrebné na to, aby sa to stalo. A bola ochotná urobiť čokoľvek, aby sa posunula dopredu. Mala väčšie túžby ako sekretárka a vždy ukázala, že chce tlačiť obálku a riskovať.

súvisiace: Whitney Port odhaľuje jej tajomstvo, že zostane energizovaný celý víkend dlhý

NIGHTLIFE

Obsadenie strávilo väčšinu svojich nocí, ktoré zasiahli hollywoodskú klubovú scénu na miestach, kde sa nachádzali horké miesta, Les Deux, Geisha House a Opera. 

Heidi Montag: Kluby boli vtedy ešte oveľa chladnejšie než fotoaparáty s mobilmi a Snapchat. Bolo to zadarmo a zábavné a každý bol prítomný a tam. Lauren a ja sme stiahli kluby po celú dobu. Mali sme rozvrh. Utorok a štvrtok bol Les Deux. Streda bola oblasť. Piatok bol Privilege. Nikto nevedel, kto sme ešte boli, ale stále sme sa dostali a dostali sa tam. 

Michael “Spike” Van Briesen (producent): Adam bol vždy naozaj vedomý toho, že natáčal kdekoľvek je horúco a deje sa. Brent nám umožnil prístup na veľa skvelých miest, ako je Area. Bolo to “škrabáte mi chrbát, budeme poškriabať tvoju” vec. 

Brent Bolthouse: Oblasť bola mojou víziou toho, o čom som si myslel, že by mohol vyzerať krásny moderný nočný klub v polovici storočia, s pocitom domácnosti. Les Deux bol fantastický priestor, ktorý existoval naozaj dlho ako francúzsko-česká reštaurácia. Kedy Kopce začali sme sa museli pýtať ľudí, či by sme mohli filmovať svoje strany. Do sezóny 3 nás prosili, aby film tam. 

Lauren Conrad: Myslím si, že skutočnosť, že som bola mladá, som pracovala v mojom prospechu. Pozerám sa späť na množstvo vecí, ktoré som robil, a je to tak blázon. Nemyslím si, že by som to už mohol urobiť. Rozhodne som zapálila sviečku na oboch koncoch. 

Spencer Pratt: Heidi a Lauren mali toto miesto na pizzu, na ktoré chodili po kluboch. Prisahám k bohu, dodnes som nikdy nevidel dve dievčatá, ktoré by mohli jesť pizzu rýchlejšie o 3:00. Hovorím celkom veľké k dome.

súvisiace: Zmena vyzerá Lauren Conrad

MÓDA

Spolu s nespočetnými nezabudnuteľnými citátmi, Kopce narodil niekoľko fantastických mid-aughts módnych momentov, vrátane značiek Conrad s nadmernou veľkosťou okuliarov a čeleniek. 

Adam DiVello: Vždy sme chceli, aby dievčatá nosili vlastné oblečenie. Nikdy sme neposkytovali vlasy, make-up alebo šatník. To, čo nosíte, predstavuje kto ste. Je to rozšírenie vašej osobnosti. 

Heidi Montag: Počas sezóny 1 všetky moje veci boli z obchodov so špekuláciami alebo z hand-me-downs. Keď som začal získavať trochu viac peňazí, dostal som sa do podpätkov a Birkinov. Mal som milión dolárov skriňa. Bolo to šialené.

Jennifer Bunney: Heidi ma nechala ísť do šatníka a požičať si šaty. Pamätám si, že milovala všetko, čo mala. Mali sme podobný štýl. 

Kelly Cutrone: Spomínam si, že Lauren prichádza do mojej kancelárie, napríklad štyri alebo päť krabičiek Jimmy Choos a Louboutins. Všetci vyzerali horúci a dievčenský, veľmi západné pobrežie. 

Audrina Patridge: Kedykoľvek vidím staré fotografie, mám rád, “Čo. Bol. I. Nosenie? ” Ale v tej dobe to bolo všetko super roztomilé. Ten štýlový rockový štýl bude vždy súčasťou mňa.  

Justin Brescia:  Môj popol bol veľký Harley a Bostonský, a tak som si dal veľa jeho handierov. Veľa z toho ma so mnou stále nosím. Nemám veľa oblečenia, ale veci, ktoré mám, mám na celý život. Rád by som žil v mojich veciach a aby som bol súčasťou mňa čo najviac, pretože v dnešnom živote musíš byť čo najpohodlnejší. 

Port Whitney: Keď sa pozriem späť, ani neviem, ako som pracovala v móde, lebo môj vzhľad bol taký blázon. 

súvisiace: Lauren Conrad’s Top 10 Style Secrets

“Človek taký veľký, potreboval dve mená”

Jedna z najzábavnejších scén v celej sérii prišla, keď sa Conrad a Bosworth rozhodli konfrontovať Bresciu o jeho údajných dvoch menách: Justin a Bobby. 

Justin Brescia: Moje stredné meno je Robert. Môj otec sa volal Bob, takže bol Bobby Brescia. Keď som bol malý, ľudia by ma nazvali Bobby, pretože vyzerám ako môj otec. Nechcel som, aby sa moje narodenie dostalo na výstavu – bolo mi to trápené nesprávnym smerom – a tak som si myslel, že by bolo skvelé mať alias nejakého druhu. Myslel som, že “Bobby” bol na nižších prílivoch takejto veci. Tak som povedal Audrine: “Povedzte produkcii a tomu, s kým pracujeme, aby ste povedali” Bobby “.” Ale ona by sa skĺzla. Mali by ma nazvať “Bobby” a ona by len tak sadla tam a potom ísť: “Ó, myslíš Justin?” Musel by som ju kopnúť pod stôl. Potom sa v určitom bode dostalo do hlavy.

Audrina Patridge: Bola to pre mňa zvláštne, pretože som ho predtým vedel ako Justin. A keď začal natáčať, chcel byť známy ako Bobby. A ja som bol rád: “Čo mám ťa zavolať?” Potom, keď som hovoril s Laurenom o tom, že to nie je kamera, povedala Loovi a potom sa to práve dostalo z ruky. Je to trochu vtipné, ako sa to uviazlo. Funguje to!

Lo Bosworth: Nemohol sa rozhodnúť, takže som predpokladal, že som pre neho urobil. Bolo to naozaj neúmyselné, ale niektoré veci sa nedajú ľahko triasť.

Justin Brescia: Nemôžete to nájsť a nemôžete príliš dlho utiecť, aniž by ste to nechali robiť a stačiť. 

lauren Conrad Email
Zdvorilosť

“Chcem ťa odpustiť a chcem ťa zabudnúť”

Bol to boj, ktorý spustil 1 000 GIF. Conrad a Montag, ktoré sa vyvíjali nad svojim vzťahom s Prattom, sa dostali k svojmu bývalému bytu v Hillside Villas v La Brea, Kalifornia.. 

Heidi Montag: Lauren sa niekedy pozerá na filmy a napadne ich. Myslím, že v jej mysli bola skúšaná línia.

Lauren Conrad: Na tejto scéne nie je nič falošné. Bol to veľmi skutočný okamih. A zatiaľ čo mám veľa rozhovorov, aby som bola otvorená, aby som túto rozhovor na kamere, myslím, že je dôležité,.

Michael “Spike” Van Briesen: Je dobré umiestniť obsadenie do situácií, ktoré sú nepríjemné. Vždy som povedal: “Ak niekomu chcete povedať niečo, povedzte to. Ak máte pocit o tejto osobe, povedzte to osobe: “Je to ako táborový poradca. 

Heidi Montag: Bola to naozaj intenzívna pre mňa, pretože to bolo prvýkrát, čo som videl Lauren od operácie. Keď som sa prebudila, celá táto vec explodovala. Bol som rád: “Zobudil som sa v pekle?” Nemal som tušenie, že sa to stane. Bolo to naozaj náročné, aby som dostala odvahu tam ísť vedieť, že je na mňa naštvaná. V tom momente som absolútne čerpal silu.

Lauren Conrad: Myslím si, že emocionálne scény sú tie najlepšie, pretože boli tak surové a skutočné. Nemusia vždy vyzerať najkrajšie, ale vždy boli pravdivé.

súvisiace: Lauren Conrad odhalila veľké tajomstvo zo svadby Heidi a Spencera

NOVÉ HEIDI

V januári 2010 sa Montag preslávil pod nožom a vykonal v priebehu jedného dňa desať plastických chirurgických zákrokov. Ona odhalila jej kozmetické človeka na obálke us Weekly, a neskôr v priebehu jari KopcePremiéra sezóny 6.

Heidi Montag: Keď máte lekára, ktorý vám povie: “Je to málo z toho, trochu toho,” sú to veľké rany, ktoré vám otvárajú. Bol som príliš mladý, aby som sa rozhodol takto. Neuvedomil som si veľkosť situácie. Rozhodne to bol najhorší nápad, aký som kedy mal. Ale vtedy som sa nestaral o to, čo hovorí iný. Len som sa pokúšal prežiť a prekonať každú minútu nesnesiteľnej bolesti.

Spencer Pratt: Bol to taký ťažký moment. Plastická chirurgia nie je v parku žiadna prechádzka. To je, keď som sa dostal do kryštálov. Hral som zdravotnú sestru a jej lieky proti bolesti nefungovali. Začal som Googling “homeopatické lieky” a čítal som tento článok o Sugilite – tejto jednej rock s liečivými silami. Takže ja idem kúpiť 15.000 dolárov kusu Sugilite, a keď to držala, povedala, že necítila žiadnu bolesť. Potom som bol rád: “Plním celú spálňu s kryštálmi! Dávam si ich! “Nechcel som, aby sa Heidi už bolela. Začal som sa dostať do húsenice. Bol som rovnako ako: “Potrebujem sa pripojiť k Illuminati, je to len moja šanca.” Bolo veľa temnej energie a ja som hľadal akýkoľvek spôsob, ako to vyriešiť. Práve začínate získavať stredoveké na sh * t. 

Heidi Montag: Cítil som sa hrozne, pretože Spencer nechcel, aby som vykonal operácie na prvom mieste. Neuvedomil som si, že som obidvoma spáchal operáciu. Bol to ten, kto tam musel sedieť a sledovať, ako ma plakat celý deň v kričnom bolesti. Určite by som to neodporúčal. Keď sa veci zdajú príliš dobré, aby boli pravdivé, je to preto, lebo sú. 

súvisiace: Brody Jenner a dlhoročná priateľka Kaitlynn Carter sú zapojené

GLARE A STÁLE

Výstava bola známa svojimi ľadovými pozíciami medzi členmi obsadenia. Podľa výrobcov boli nečestné výrazy edičná taktika vylepšená časom. 

Michael “Spike” Van Briesen: Namiesto toho, aby ste povedali, že “ste si”, bolo ľahšie nechať ich pozerať priamo na niekoho a vyčítať sa so zvukovou stopou.

Adam DiVello: Chtěli sme, aby bola show uvoľnená. Bolo to ako útes pre budúci týždeň epizódy. Veľká vec, ktorú sme nemali, že veľa reality ukazuje, je konfesionári. Ale boli sme na MTV, takže sme mali prístup k množstvu skladieb, ktoré ešte nemali ľudia. Jedným z najlepších odrazov a pozornosti je, keď sa Lauren pozrel na Whitney, keď hovorili o povesti a hrali sme Rihannovu “Umbrellu.” Hudba pomohla rozprávať príbeh. 

Lauren Conrad: Verím, že väčšina z týchto pohľadov prišla od samého konca streľby. Práve sme tam stáli; nebolo nám dovolené hovoriť.

Port Whitney: Nebolo to nevyhnutne niečo, čo sme vedome robili.

Kelly Cutrone: To nebolo plánované. Oči každého človeka by boli trochu otvorené a ty by si kýval hlavou bez toho, aby blikal. Je to tak šialené. Práve toto psychické zvláštne spojenie. Je to otvorené oči, bez toho, aby ste zatvorili očné viečka. 

Audrina Patridge: Bol by som rád: “Vy, chlapi! Povedal som to, toto a to a vy ste ani neukázali, čo som musel povedať – práve ste mi ukázali, že sa pozerám! “Bolo to frustrujúce, ale to bolo súčasťou show. 

REAL VS. FAKE

Či už je alebo nie Kopce bol skutočný alebo falošný zostáva horko diskutovaná téma, s rôznymi členmi obsadenia hovorí o tom, ktoré dej boli skutočne scenáre. 

Heidi Montag: Lauren bola veľmi vážna v tom, že sa nedopúšťala falošných vecí. Vždy som ju obdivoval za to, že som stoja so svojou show. Ale veľa z toho bolo navrhnuté. Spencer to neurobil naozaj navrhnite mi na pláži v Santa Barbare. Niekedy by som sa dostala zmätený do mojej hlavy. Myslím, že som to hral skôr, ako som vedel, čo robím, ako som vlastne urobil. 

Spencer Pratt: Mala som prehliadku zrušená, takže som chcela rating. Vždy som to prenasledovala. Milovala som ísť Hermès a nakupovať všetko. Strávil som večeru s Wolfgangom Puckom, kedy som ho každú noc prerušil. Chceli sme mať show, ktorú ľudia sledovali, takže sme urobili všetky tieto veci, ktoré nás urobili ako najhorší ľudia na Zemi. Keď boli kamery vypnuté, bol som úplný gentlemanotvárajú dvere a chodia na filmy a cuddling. Bolo to Dr. Jekyll a pán Hyde. Ak by som urobil nejaký z toho v indickom filme, ľudia by si mysleli, že som nová Jennifer Lawrenceová. 

Stephanie Pratt: Spencer je na svete najzábavnejším človekom. Je to televízny génius. Natáčanie sa s ním bolo vždy najvyšším bodom, až keď sa na mňa blázol, a počas poslednej sezóny, keď sme prestali hovoriť. Nikdy o týchto časoch nepomývam. Bolo to veľmi tmavé.

Brent Bolthouse: Mali sme skutočnú spoločnosť, ktorá hádzala strany v L.A. Teen Vogue bol skutočný časopis. Nemali sme zmenili náš život na túto show. Čokoľvek sa deje, bolo to, čo tieto deti robili. 

Kelly Cutrone: Výstava nebola skriptovaná. Ľudia boli natočení a po dvojhodinovom alebo trihodinovom prechode by sa výrobcovia snažili nazvať návrhom. 

Michael “Spike” Van Briesen: Vždy sme sa snažili udržať show tak organickú, ako sme mohli. Musíte ľuďom pohodlne hovoriť o tom, o čom nechcú hovoriť v televízii. Nikdy som nepovedala dievčatám čo povedať. Pomohol som im premýšľať o tom, čo chcú povedať.

Adam DiVello: Bola naplánovaná realita. Neboli sme s týmito deťmi 24 hodín denne. Nemali sme ich domy pripojené. Vedeli sme, kedy prídu. Boli sme neustále v kontakte so všetkými. Samozrejme, tam bolo veľa špekulácií, takže finále bolo kývnutie na rozprávanie v rozprávaní. Nechal diváka trochu premýšľal.

súvisiace: Najpoužívanejšia linka od Laguna Beach, Podľa Kristina Cavallariho

 Hills - 2
Zdvorilosť MTV

O POKRAČOVANÍ SÚČASTI

Zatiaľ čo Conrad opustil show v polovici piatej sezóny– po prekvapení na Montag a Pratt, s wedding-oficiálne skončil so sezónou 6, po tom, ako Cavallari prevzal ako protagonista. Počas záverečnej epizódy seriálu sa Cavallari rozhodne presťahovať sa do Európy. V záverečnej scéne si Jenner sleduje jazdu autom na letisko a falošný Hollywood Hills pozadie sa odtiahne, odhalí súbor a spomína na povesti o Kopce byť falošný.

Lauren Conrad: Skutočne som sa snažil odísť, pretože som to už nebol šťastný a v tom čase som bol vo vzťahu s niekým, kto by na kamere nikdy nemohol existovať. Bol som pripravený začať môj skutočný život. Vždy som bol kompromis, keď som nakrúcal, a musel som rozhodnúť, čo môžem zdieľať a čo som nemohla a cítil som, že veľmi málo je moje vlastné. Bol som na mieste, kde som vedel, že show môže pokračovať bezo mňa a ja by som bola šťastnejšia, keby som odišiel. Nebolo to jednoduché rozhodnutie, ale urobil som to a som rád, že som to urobil. 

Audrina Patridge: Keď Lauren odišiel, nebolo to rovnaké. To sa pomaly premenilo na drámu a chaos. Už to nebola zábava. Nebolo to skutočné alebo šťastné. Bola to dráma, dráma, dráma. 

Adam DiVello: Dostali sme sa k bodu, kedy Lauren opustila show pred dvoma rokmi a Kristin milostivo prišiel, aby niesol posledné dve sezóny. Ale ľudová sláva sa s nimi spája a stala sa vyššou ako to, čo bola show. Myslel som, že sme to príbeh rozprávali. 

Heidi Montag: Keď sa prehliadka zastavila, bolo to šokujúce. Naozaj sme nevedeli, čo máme robiť. Najprv sme šli do Malibu a všetci títo mariňáci a telesní strážili s nami. Potom sme šli do Kostariky a žili tam niekoľko mesiacov. Bolo to ťažké, pretože sme vlastne nemali naše rodiny a život bol len neporiadok. Bolo to naozaj náročné prispôsobiť sa od tejto vysokej. 

Spencer Pratt: Ak ste sa ma spýtali hneď predtým Kopce skončilo to, čo som chcel robiť, povedal by som vám: “Budem sa v realistickej show na ďalších 30 rokov!” To nie je blázon, keď si myslíte o Kardashianoch. Nemyslíte si, že by ste mohli byť vypnutí. Koniec hry. 

Audrina Patridge: Keď som nemal ľudí, ktorí ma volali, aby som mi povedal, kde mám byť, čo mám povedať alebo čo mám robiť, cítil som sa stratený. To bolo pre mňa obrovskú výzvu. Tak som si vzal asi rok a sám som sa znova spojil so mnou.

Justin Brescia: Urobil som nejaké investície. Kúpil som na Manhattane Beach skutočne pekný domov, otvoril dva salóny a trochu cestoval. Posledná vec, ktorú som chcel urobiť, bolo okolo L.A., takže som šiel do Nikaraguy na pár rokov na surfovanie. 

Port Whitney: Chcel som vidieť, aký je svet v New Yorku. Trvalo mi trochu času, ale vedela som to Mesto bol istý spôsob, ako dostať množstvo expozície, ktorú som potreboval pre moje prípadné oblečenie. Potrebovala som byť v tomto bode inteligentná podnikateľka a obetovať súkromie. 

Jennifer Bunney: Šiel som do obchodnej školy a získal som MBA na univerzite Loyola Marymount University, ktorá je magisterským v oblasti verejného zdravia v Berkeley a teraz dostávam doktorát v oblasti verejného zdravia.

ŽIVOT AFTER KOPCE

Mnohí obsadení členovia sa presťahovali do kariéry v módnom priemysle, a to najmä Lauren Conradová, ktorá má pre Kohlove dve obliečky, Paper Crown a LC Lauren Conrad, a vysielala jej televízny koncert do rozrastajúcej sa značky životného štýlu. 

Lauren Conrad: Najväčšie projekty, na ktorých pracujem, sú moje dve odevné linky. Potom som napísal novú knihu, oslavovať. Tiež som strávil veľa času pracovať na trhu s malým trhom, oblečenie v oblasti spravodlivého obchodu, ktoré mi dáva príležitosť pracovať s úžasnými ženskými remeselníkmi. Som zaneprázdnený, ale dobrý.

Spencer Pratt: Môj život je ako deň Groundhog. Každé ráno urobím dva 32 gramov espresa Zip Zinger. Dostal som raňajky burrito každý deň, ale teraz mám jablko s mandľovým maslom, pretože chcem byť model hubený. Potom zvyčajne robím jujitsu asi hodinu a pol, potom som jedol losos. Potom idem domov, ľadu môjho starého kolena, sledujem Apple TV a tweet, pretože nemám žiadnych skutočných priateľov, s ktorými by som sa mohol porozprávať. Potom s Heidi budeme mať buď sushi alebo mexické jedlo a ja budem mať tequilu na ľade. Zachovávam to v rotácii. 

Heidi Montag: Som domáca bohyňa. Varením a čistením sa venujem štyrom psom. Spencer a ja sa budeme snažiť mať dieťa aj v budúcom roku. Som pripravený byť matkou – myslím, že to bude taká veľká kapitola. Kristin sa zdá byť taká úžasná mama a myslím, že Audrina bude taká skvelá mama. Myslím, že musíme mať nové hills ako mamičky! 

Audrina Patridge: Som tehotná, takže čoskoro budem mať dieťa. Corey [Bohan] a ja plánujeme našu svadbu, takže je veľa vecí, na ktoré sme pripravení. A pracujem na vlastnej plaveckej linke. 

Justin Brescia: Moja kapela, BobbyrocK, je na turné v USA. A mám starostlivosť o vlasy. Mám iných ľudí, ktorí vedú kadernícke salóny.

Port Whitney: Moja kariéra sa rozhodne vyvíja. Vezmem teraz ten čas na reštrukturalizáciu mojej linky, Whitney Eve. Som vydatá. Žijem v Benátkach. Mám veľmi normálny život. 

Kelly Cutrone: Rozvíjam projekt s Lionsgate o módnom priemysle a začal som pracovať na mojej tretej knihe, Ty si čarodejnica, vieš, že si, o dievčatách a mágii a sile a vytváraní toho, čo chcete, prostredníctvom pohanského filtra. 

Lo Bosworth: Dnes žijem v New Yorku a prevádzkujem vlastné webové stránky, TheLoDown, vytvárať obsah pre značky vo varení a životnom štýle a mať podcast s názvom Lady Lovin ‘. Môj priateľ aj ja vítame nové šteniatko do nášho domova. Nemám žiadne sťažnosti. 

Jennifer Bunney: Som riaditeľom zdravotného stavu obyvateľstva pre zdravotnícku spoločnosť so sídlom v južnej Kalifornii. Pomáham poskytovať kvalitnú starostlivosť ľuďom, ktorí sú chorí a starí v citlivých populáciách. 

súvisiace: Lo Bosworth’s Favorite Kitchen Gadgets

LEGACY

Pre veľa, Kopce žije ako generačná klasika; pozostatok toho, čo bude cenené spolu s obľúbenými teenskými dráhami Joshom Schwartzom. 

Adam DiVello: Myslím, že všetci v ich živote prešli tým, čo prešla Lauren. Je to taká relatívna postava. Nosila jej emócie na tvári – vždy ste vedeli, čo cíti. Ona bude vždy na to spomenutá veľmi pozitívne.

Lauren Conrad: Každý má tieto chvíle a každý prechádza cez ne a je to spôsob, akým sa s vami môžu vzťahovať iní, takže sa necítite sám.

Audrina Patridge: Mám pocit, že veľa dievčat môže súvisieť s tým, čo sme s Justinom prechádzali. Tam boli rozmazané čiary, ale tam bola pravá láska. 

Port Whitney: Som tak vďačný. Nikdy by som nemal príležitosti, ktoré mám teraz.

Kelly Cutrone: Kvôli mojej osobnosti na výstave sa ma ľudia bojí. Urobili mi oveľa ľahšie moje sedadlá, pretože už ma už predtým nikto nezažil. 

Brent Bolthouse: Spúšťam Bungalov, nový klub v Santa Monike. Brody prichádza po celú dobu.

Lo Bosworth: Neviem si predstaviť, ako môj život bude vyzerať bez Kopce v ňom a úprimne povedané, nechcem, pretože som v tomto bode dosť spokojný. Robil by som to znova. 

Heidi Montag: Som veľmi vďačný za Kopce pretože mi dala lásku môjho života. Hlboko si vážim všetko, čo pre mňa urobil Lauren a Nerozumiem. Možno, že jedného dňa v nebi budeme znova priatelia. Všetci sme rozdielni ľudia. To je skvelá vec v živote: Nemusíte byť tým, kto ste boli pred 10 rokmi. Môžete pracovať na sebe a zmeniť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 19

map