Hladové hry: Tajomstvo vlasov priamo zo sady!

Hry o život film bude veľkolepý! “Bol to jeden z najzložitejších a najkomplexnejších filmov, na ktorých som kedy pracoval,” povedal vedúci oddelenia vlasov Linda Kvety povedal InStyle.com. “Ľudia budú odvlečené tým, aké krásne a úchvatné sú.”Zoberme si slovo pre ňu – najmä v súvislosti s nasledujúcimi štatistickými údajmi: 

3000: Ľudia, ktorí boli spracovávaní cez vlasy a makeup stany každý týždeň. “Doplnky nemôžu mať normálne vlasy. Všetci museli byť v štýle toho času,” povedala Kvety.

500: Cast členovia a doplnky, ktoré mali obočie bielené, vrátane Elizabeth Banks, ktorý hrá Effie Trinket.

400: Cast členovia a doplnky nosia parochne v jedinom dni natáčania. “Šli sme s nepárnymi permutáciami farieb, ako je prachová ruža a grafitus,” povedala Kvety. “Úlohou bolo urobiť z nich vyzerajúci vzhľad a sofistikovanosť.”

45: Kaderníctvo pracuje za jediný deň.

20: Minúty strávili vytvorením podpisu pre Katiniss Everdeen pre Jennifer Lawrence.

3: Farebné parochne nosia Elizabeth Banks: Jedna ružová, jedna zelená a jedna levanduľa.

1: Parochňa nosia Stanley Tucci, ktorý hrá Caesara Flickermana. “Je to tmavá tmavo modrá parochňa vo výhonku v štýle Karl Lagerfeld,” hovorí.

Hry o život premiéry 23. marca 2012 – len 136 dní preč! Ešte nadšení? 

ĎALŠIE HLASOVÉ HRY:• prvý pohľad: hrdina hry • hrateľné hry Trailer • fotky z hladu hry • spoznať obsadenie filmov! • Lenny Kravitz hrať Cinna

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map