Hlas Emma Stone je neuveriteľný v tomto Cappella obálke “Call Your Girlfriend” s Mayou Rudolph

Máme skúsenosti s speváckymi schopnosťami Emmy Stoneovej, keď si vybrala “Pocketful of Sunshine” Natasha Bedingfielda Jednoduché, ale jej najnovšie predstavenie nás bolelo viac.

27-ročná herečka sa objavila na veľtrhu Maya Rudolfa a Martina Shortho, Maya & Marty, a pripojil sa k Rudolfovi na titulnú kapotu Robynovho “Zavolajte svoju priateľku”.

“Videl som túto vec na YouTube pred pár rokmi, keď tieto tri dievčatá vo svojej kuchyni vo Švédsku spievali piesňu, hrajú maslo rovnako ako tieto a ja som praktizoval odvtedy,” povedal Rudolf. “Mám pocit, že som nakoniec pripravený urobiť to. Takže mám tu Emmu, aby to urobil so mnou. “

“Dnes to budeme skúsiť za vás prvýkrát,” dodal Stone, ktorý ukončil útek ako vedúci v Broadwayovej kabaret februára. “Žiadny tlak.”

“Len dve holky visiace s maslami,” povedal hostiteľ. Dvaja potom pokračovali v neuveriteľnom vydaní piesne, spojenú len s ich tlieskacími rukami ako v “Pohároch” od Anny Kendrickovej Pitch Perfect.

SÚVISIACE: Emma Stone Rocks klasický LBD v Premiére L.A. Mike a Dave potrebujú svadobné dátumy

Sledujte pôsobivý výkon uvedený vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 + = 87

map