Hold Up, sú Winona Ryder a Keanu Reeves skutočne ženatý?

Verte tomu alebo nie, bolo to už viac ako dve desaťročia, kedy Winona Ryder a Keanu Reeves zdobili obrazovku spoločne v roku 1992 Dracula. Fanúšikovia filmu si môžu pamätať upírov, krv a samozrejme aj svadbu medzi Jonathanom Reeves a Mina Rydera.

Teraz sa ukázalo, že ste mohli byť svedkami skutočnej svadby priamo pred tvojimi očami. Akokoľvek to znie, Ryder navrhol, aby sa s Reevesom vydali na sadu, čo by znamenalo, že sú manželom roky a roky a roky. viem, čo?

Winona Ryder and Keanu Reeves lead
Amanda Edwardsová

“V skutočnosti sme sa oženili Dracula. Nie, prísahám Bohu, myslím si, že sme v skutočnom živote, “povedal Ryder Zábava Weekly. “V tej scéne Francis [Ford Coppola] použil skutočného rumunského kňaza, zastrelil sme pána a urobil to celú vec, takže si myslím, že sme v manželstve.”

Možno to nebola pravdepodobne tvrdila, ale aj tak sa Reeves zdal byť tak prekvapený, že počuje novinky, ako ste pravdepodobne práve v tejto chvíli.

“Povedali sme áno?” Povedal. “Ach, môj bože, sme ženatí.”

SOUVISIA: Winona Ryder práve zaznamenal veľkú novú kampaň

No, tam to máte. Ako si vytvoríte vzťah v Hollywoode? Zdá sa, že sa v tajnosti oženili a nikdy o ňom nikto nezmienil už 26 rokov – ani ženícha. Kto vedel Dracula bol taký milostný príbeh napokon.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map