Holly Marie Combs nie je fanúšikom Charmed Reboot

Holly Marie Combs nerozmýšľala, keď prišla k jej myšlienkam okúzliť návrat do televízora s novým spinom.

okúzliť alum, ktorý vystupoval v seriáli spolu so Shannenom Dohertym, Rose McGowanom a Alyssou Milanom, po ukončení rebootu vydal pilotný príkaz s CW a objavili sa podrobnosti o show.

Tu je vec. Kým sa nepožiadate, aby sme to prepísali, ako to Brad Kern raz týždenne ani neuvažoval o tom, že sa budeme snažiť využiť našu tvrdú prácu, “uviedla vo štvrtok herečka, ktorá bola zároveň producentkou. “Charmed patrí štyrom z nás, našim obrovským množstvom spisovateľov, posádok a prevažne fanúšikov. FYI ich nebudete oklamať tým, že budete vlastniť titul / pečiatku. Tak ahoj.”

Zatiaľ čo pôvodný favorit fanúšikov sa sústredil na tri sestry, ktoré sa tiež stali mocnými čarodejnicami, CW odhalil, že reštart bude “divoký, zábavný a feministický” a “bude sa sústreďovať na tri sestry v meste, ktoré zistia, že sú to čarodejnice, ” Podľa Zábava Weekly. “Medzi zabíjaním nadprirodzených démonov, roztrhnutím patriarchátu a udržiavaním rodinných zväzkov sa čarodejnica nikdy nevykonáva.”

Svätý Marie Combs Charmed Reboot
Getty Images

Nasledujúce tweet z Combsu, fanúšikovia rýchlo odpovedali, ukázali svoju podporu a tiež povedali, že to bojkotujú.

Predstavenie sa bude konať v súčasnosti, čo by mohlo otvoriť možnosť kameňov pôvodnými členmi obsadenia, ale vzhľadom na to, že je Combs tweet … je pochybné, že sa dostane dole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − = 20

map