Hooters robí “priateľskú k rodine” verzie svojich ikonických uniformy

Hooters nikdy nebol známy svojim rodinným prostredím. Celé roky americký reštauračný reťazec nasmeroval zákazníkov s príťažlivosťou kuracieho krídla a mladých čašníčiek v štiepacích tankoch a krátkych šortkách. Ale všetko, čo sa asi zmení.

Sledujte boj doma alebo v Hooters? Nie je to žiadna súťaž ���� # UFC210 #HootersMakesYouHappy

Príspevok zdieľaný používateľmi Hooters (@hooters)

Hooters plánuje pomaly, ale určite trvať na Ázii. V blízkej budúcnosti sa očakáva, že sa objavia nové lokality na celom kontinente. S novými prírastkami má prezident Hooters Ázia Neil Bailey na mysli nejaké zmeny značky, aby podporil inkarnáciu ikonického reštauračného reťazca priateľskejší k rodine. Prvý krok: uniformy.

Podľa Channel NewsAsia, Hooters Asia najprv zavedie jednotné modifikácie vo svojej Jakarty, Indonézii, kde sú vyšívané výstrihy, dlhšie sukne a hrubšie pančuchy na debut.

SÚVISIACE: 5 Jednoduché kancelárske uniformy pre rušnú pracujúcu ženu

“Chceme byť kultúrne úctiví,” povedal Bailey o nadchádzajúcich zmenách. “Hooters of America boli znepokojení (že modifikácie by zriedili značku), ale nemuseli sme ich dlho presvedčiť. Nemôžete len prísť s nápadom “Som tu teraz, tak prijmite to.” Ide o prispôsobenie sa vašim životným prostredím a vedomie, že ste hosťom. Keď to rozpoznáte, budú vás privítať ako každého nového suseda. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map