#HowToWearIt: Monochromatická sivá

V tejto týždennej funkcii, V štýleSenior Market Editor / Digitálna korešpondentka Dana Avidan-Cohn zdieľa tipy a triky ako riešiť najnovšie trendy. Pozrite sa na to, čo je práve teraz každý piatok a určite vyskúšajte trend sami a tweet svoj vzhľad pomocou #HowToWearIt.

Na konci septembra sa vzduch konečne dostane ostrý a chladný a je na čase vyraziť vaše obľúbené topánky a útulné svetre. Nie je to úplne špinavé počasie, ale určite si môžete vytiahnuť svoje svetlejšie kabáty. Jeden z najsofistikovanejších a leštenejších nápadov z pristávacej dráhy bol na hlave až po špičku špičiek, ktorý bol videný na Celine, Michael Kors a Ports 1961. Sivá sa ľahko miešajú, pretože rôzne odtiene a textúry spolupracujú. Je to veľmi elegantná možnosť pre kanceláriu, ale môže pracovať aj na večeru. Ak chcete rozdeliť monochromatickú farbu, môžete pridať na tému London Fashion Week (v týždni módy v Londýne) nádych ako je burgundy, kobalt, smaragd alebo Olivia Palermo,nižšie).

#HowToWearIt: Gray
Rex / REX USA

Vrstvenie svetre a len dovoliť manžetu k vrcholu, je jednoduchý spôsob, ako zmeniť vzhľad jednoduchý šedý jumper (ak môžete nájsť tkaniva hmotnosti úplety) J.Crew je moje obľúbené ľahké a sú k dispozícii v každom farbu. Hľadáte zaujímavé tvary, ako je napríklad asymetrická sukňa alebo dobre prispôsobená srsť, ktorá tiež prinesie efekt jednej farby. Môžete dokonca vyzdvihnúť šedú vo vašom príslušenstve pomocou jednoduchých strieborných krúžkov a lucite odtieňov.

#HowToWearIt: Gray
Zdvorilosť

Získajte vzhľad Palerma: Stateline slnečné okuliare, $ 135, shopbop.com; Aquazzura heels, $ 745, editorialist.com; J.Crew dlhý rukáv tričko, 188 dolárov, jcrew.com; Joe Fresh sveter, 89 dolárov, joefresh.com; Joseph kabát, 966 dolárov, matchfashion.com; Ylin sukňa, 275 dolárov, ylin.com; Stella McCartney spojka, $ 625, farfetch.com.

Navyše, nasledujte Danu na Twitteru (@InStyleDana) pre ďalšie odborné módne rady a tweet na ňu kedykoľvek pomocou #AskDana pre okamžitú radu štýlov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map