#HowToWearIt: Zástera zástera

V tejto týždennej funkcii, V štýleSenior Market Editor / Digitálna korešpondentka Dana Avidan-Cohn zdieľa tipy a triky ako riešiť najnovšie trendy. Pozrite sa na to, čo je práve teraz každý piatok a určite vyskúšajte trend sami a tweet svoj vzhľad pomocou #HowToWearIt.

Nekonvenčné sukne cez nohavice vyzerajú Beyoncé debutoval na Instagram (vyššie) podnietili zmiešané recenzie, ale pojem tvorivého vrstvenia je jeho značkou na jeseň. Videli sme orezané svetre cez dlhé oxfordy, kabáty cez moto bundy a naposledy sukne cez chudé nohavice. Ak ste ochotní vyskúšať tento pohľad na jeseň, ale nemáte pocit, že ste dostatočne šikovný stylista, môžete sa dostať k predtvarovaným kusom, ktoré dosiahnu vzhľad v jednom nákupe. Pánske nohavice Beyoncé s kapucňou Phillip Lim 3,1 mali elegantný štýl s jednoduchým čiernym vrchom. Ak ste vysokí, môžete ich nosiť s menswear-inšpiroval loafer. Ale ak ste viac petite, čerpadlo alebo jednoduchý opasok sandál je cesta. Tibi tiež ukázala, že nohavička na pristávacej dráhe má zásterovú prednú plisovanú sukňu, ktorú možno odstrániť. Keďže tvar je komplikovaný, skúste pracovať v jednoduchých farbách a vyhnúť sa výtlačkom. Prečítajte si o nakupovaní svojich obľúbených párov!

090414-HTWI-zástera-trouser1-480.jpg
Zdvorilosť

Získať vzhľad: J značka tanku, $ 150, intermixonline.com; 3.1 nohavice Phillip Lim, 650 dolárov, 31 philliplim.com; Pierre Hardy spojka, $ 811, matchesfashion.com; Sandále Schutz, $ 200, shopbop.com.

090414-HTWI-zástera-trouser2-480.jpg
Zdvorilosť

Získať vzhľad: Sandro sveter, 245 dolárov, sandro-paris.com; Tibi nohavice, 495 dolárov, tibi.com; Loeffler Randall taška, 395 dolárov, loefflerrandall.com; Alexander Wang brogues, $ 825, net-a-porter.com.

Navyše, nasledujte Danu na Twitteru (@InStyleDana) pre ďalšie odborné módne rady a tweet na ňu kedykoľvek pomocou #AskDana pre okamžitú radu štýlov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − = 39

map