Hra Thrones Hunk Michiel Huisman vylieva jeho tajomstvo

Je tu niečo o Michielovi Huismanovi, ktorý okamžite otočí hlavu.

Možno sú to prenikavé modré oči. Perfektne orezaný vous. Alebo dokonalá schopnosť človeka skákať ostré šaty. Nech už je akýkoľvek dôvod, nemožno poprieť, že pod hercovou príťažlivosťou spočíva šialene tvarovaná postavička.

SÚVISIACE: Zoznámte sa s Michielom Huismanom, V štýle’je štvrtý človek štýlu

Keď vaša denná práca zahŕňa zvádzanie kráľovnej a zabíjanie mužov s mečmi Hra o tróny-Je hrať žoldnier Daario Naharis – byť schopný vziať si košeľu v okamihu je daný. “Na tomto vystúpení som buď nosil brnenie, alebo som ani na sebe nič,” hovorí Huisman V štýle.

Takže aké je jeho tajomstvo, aby ste zostali tak zmätené? Herec, ktorý hviezdy oproti Blakeovi Livelymu Vek Adalina, zdieľali s nami detaily na 10. výročnom filme Tribeca Film Festival v New Yorku.

Skôr ako bulldoz 200-plus libier váhy cez posilňovňu podlahu, Huisman používa svoju vlastnú silu (mysli push-ups, pull-ups, drepy a sit-ups) opice okolo v džungli telocvični. “Pracujem na ihriskách o šiestej ráno,” hovorí. “Pracoval som s trénerom už dlhú dobu, ale už nie, nemám čas na to, takže to robím len tam, kde je to možné.” “Telesná hmotnosť.”

Zatiaľ čo môže byť zvyknutý na to všetko, Huisman trávi oveľa viac svojho času hľadaním pripraveného na červený koberec. Frontman filmu Chanel na jeseň 2014 č. 5 kampaň oblečený na jar pripravený námorníctvo Jack Wills oblek s tenkým opálený opasok a elegantné listy-tlačiť Haspel košeľu pre večere značky. Náš človek naozaj rozdrvil.

súvisiace: Vek Adalina Michiel Huisman na Blake Lively

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − = 58

map