Hra Thrones Star Hints môže byť nespokojná série finále

Ako keby skutočnosť, že Hra o tróny je koniec nebol dosť smutný, jeden člen obsadenia hovorí, že by ste mohli byť menej spokojní s finálovou sériou. Isaac Hempstead Wright, ktorý v show prehráva Bran Stark aka trojčlenný havran, objavil detaily o poslednej epizóde show a TBH sme už smútili.

“Všetci sme takí dôveru v spôsob, akým tento príbeh ide a správa, ktorú dáva, a ako funguje celý príbeh. Sezóna sedem bola zázrak, pokiaľ ide o epické, rýchle a vzrušujúce rozprávanie. Pokiaľ môžeme sami seba zmieriť, že sme spokojní s tým, ako to skončí, nezáleží na tom, čo naozaj myslí niekto iný. Pokiaľ budeme mať pocit, že sme urobili spravodlivý príbeh a spravili vesmír Georgea a víziu Dávida a Dana, potom to naozaj všetko môžeme dúfať, “povedal Hollywoodský reportér.

Hra of Thrones
Helen Sloan / s láskavým dovolením HBO

“Nebude to tak, ako niektorí ľudia chcú. Bude pre niektorých ľudí príliš šťastný, alebo príliš smutný alebo príliš čokoľvek. To je povaha konca. V polovici sezóny je tu vždy myšlienka, že toto bude pokračovať a niekde na ceste sa to vynahradíme všetkým. Keď príde na záver, je to koniec. Nepríde nič viac a istota, že sa skončí, určite obťažuje ľudí, “dodal. “Ale celkovo by som to chcel rozbiť.”

Kým budeme určite smutní, keď skončí, Wright sľubuje, že v posledných šiestich epizódach sezóny 8 nebudú žiadne zbytočné momenty. Všetko to stačí na to,.

“Určite sme na zostupnom zostupu do toho, čo musí byť tento záver. Myslím, že skutočnosť, že tieto postavy sú oveľa bližšie, teraz skutočne pridal k pocitu, že sme boli na začiatku finále, “povedal.

SPOJENÉ: Hra o tróny Reakcia Casta na finále Script potvrdzuje, že je to epické

“Vedia presne, ako chcú, aby to skončilo. Myslím, že aj v sezóne 5 vedeli, kam príbeh ide. Preto sme sa mohli skutočne sústrediť na dej oveľa viac, než sme mali v predchádzajúcich ročných obdobiach, “dodal Wright. “Myslím, že to skončí rýchlejšie. Keď idete do finále, nechcete mať žiadne zbytočné epizódy. “

2019 nemôže prísť čoskoro dosť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 43 =

map