Hviezdy, ktoré získali jarné šťastie v Pasteloch na Cenu akadémie v roku 2016

Momentálne sme uprostred módneho mesiaca s návrhármi, ktorí zobrazujú svoje kolekcie jeseň / zima v roku 2016, ale to sa nehýbalo hrstkou hviezd A-listu, ktoré preskočia sezónu a skákajú do budúcnosti za svoj 2016 Oscarový červený koberec prechádzku. Objavujú jar v najšťastnejšej, najjasnejšej možnej ceste – s peknými pastelkami.

Alicia Vikanderová mala Disney princeznú chvíľu na červenom koberci, kreslenie porovnanie s Belle od Kráska a zviera vo svojom bezšnúrovom zvyku žltá žltá (alebo, podľa jej slov “zaprášený žltý”) Louis Vuitton guľôčkové šaty so striebornými výzdobami strategicky umiestnené po celom. A Cate Blanchett, ako nepredvídateľná ako vždy, bola víziou v mimoriadnej plachetnici Giorgio Armani Privè, ktorá sa vyznačovala ručne šitými klastrami kryštálov Swarovski, kvetinovými aplikáciami a bielymi perami. Očakávaná mama Emily Blunt pozitívne žiarila vo svojej svetlo ružovej prade stĺpci vyšívanej po celom svete s prekvitaním kryštálov.

Oscary 2016 Pastel Daisy Ridley Jennifer Jason Leigh Embed
Jeff Kravitz / FilmMagic; Todd Williamson / Getty Images

Daisy Ridleyová bola módnou silou, ktorá sa mala počítať s práškovou modrou klenbou zakrpatenou tvorbou Chanel Haute Couture, zatiaľ čo najlepšie podporujúca nominovaná herečka Jennifer Jason Leigh bola docela ružová vo svojej vlastnej kvetinovej aplikácii Marchesa peplum number.

SÚVISIACE: Pozrite sa na všetky vyzerá z roku 2016 Oscarov červený koberec

Oscary 2016 Pastel Heidi Klum Andra Day Embed
Kevin Mazur / WireImage; George Pimentel / WireImage

Heidi Klum vyhrkla dva pastelovými odtieňmi s jej jedným vyzerajúcim fialovým fialovým a fialovým s jemným tylovým gréckymi inšpirovanými šatami vyšívanými perami a tylovými kvetmi. A nakoniec, Andra Day získala tiež žltú poznámku so svojimi citrónovými jednoramennými šatami SAFiYAA. ohromujúci!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map