Hviezdy milujú túto značku Juice od N.Y.C. – Tu je prečo

S toľkými džúsmi v New Yorku je zriedkavé naraziť na zdravý nápoj, ktorý sa zdá byť odlišný od ostatných. Alebo sme si mysleli, až kým ju Julia neuzdraví JUS. Brooklynská, rodinná a prevádzkovaná značka je už obľúbená medzi hviezdami ako Demi Lovato, Emmy Rossum a Willow Shields – a z dobrého dôvodu.

Zatiaľ čo iné populárne odšťavňovacie miesta ponúkajú lisované šťavy, výrobky Jus od Julie sú skutočne zmiešané. To znamená, že chutia menej, akoby ste znižovali šťavu a podobne ako ste sa dopúšťali lahodného smoothie, ktoré uspokojí vašu chuť po dlhšiu dobu. “Hlavným dôvodom, prečo sme namiešali naše šťavy namiesto toho, aby sme ich tlačili, je udržiavať vlákninu všetkých zložiek v každej šťave,” hovorí zakladateľka značky Julie Malehová V štýle. “To pomáha vášmu telu zostať živené dlhšie a tiež skutočne pomáha detoxifikovať.”

Tu je 5 vecí, ktoré treba poznať o značke, ktorá mení hru na odšťavňovanie, jednu fľašu naraz.

1. Je to konečné rýchle jedlo.
“Naše šťavy aby ste sa cítili plní a spokojní, čo ich robí perfektné občerstvenie pre niekoho na cestách, ako keď ste medzi show v týždni módy, “hovorí Maleh, dodáva, že kosher šťavy “pomáhajú stabilizovať hladinu cukru v krvi a majú bielkoviny v nich, ktoré vás udržiavajú v pohode.” Okrem toho vaše telo získa viac živín. “Lisované šťavy sa zbavujú všetkých prírodných vlákien, ale zmiešané šťavy nie,” hovorí Maleh.

jus By Julie - Embed 1
Zdvorilosť

2. Pre každý deň je šťava.
Maleh navrhuje, aby sa snažila robiť šťavu z Morning Glory prvá vec v A.M. “Pomáha vám cítiť energiu,” hovorí. “Je to prvá šťava, ktorú som kedy urobil, a Emmy Rossum je obrovský fanúšik.” V stredu navrhuje dosiahnutie chuti jazyka Java. “Má kokosové mlieko, ktoré pomáha zbaviť vaše telo akýchkoľvek baktérií, zatiaľ čo kávové zrná vám dodávajú prirodzenú energiu a skutočne spaľujú tuk. Ak nechcete piť kofeín, naša chuť Matcha Chia slúži ako alternatíva kávy.” Ak chcete pokračovať v plnej rýchlosti dopredu neskôr popoludní alebo večer, Maleh navrhuje vyskúšať jednu z dvoch šťavy: pikantná limonáda alebo pikantná granátová jablka. 

SÚVISIACE: 5 On-the-Go občerstvenie na Ukrývanie vo vrecku pre #NYFW

3. Môžete pridať booster podľa vášho výberu.
“Ponúkame rad výstražných záberov, ktoré môžete použiť samostatne alebo pridáte do šťavy,” hovorí Maleh. “Demi Lovato ich miluje.” Niektoré ponúkané posilňovače obsahujú aloe, ktoré hydratujú telo a pomáhajú odolávať chorobám; zázvor, ktorý “prebúdza vaše zmysly”; a kava, upokojujúca bylina.

jus By Julie - Embed 2
Zdvorilosť

4. Ak sa rozhodnete vyčistiť, získate výsledky.
“Po pití našich džúsov sú účinky okamžité – a to ešte viac po očistení,” hovorí Maleh. “Môžem povedať, že ľudia očisťujú moju sestru len tým, že sa pozerajú na svoju pleť.” Willow Shields nedávno vyskúšala našu 3-dňovú očistu a povedala nám, že po tom sa cíti skvelá. 

5. Bez ohľadu na to, kde žijete, môžete získať opravu.
“Naše šťavy sa každoročne miešajú v priemyselnej veľkosti miešačiek v našej továrni v Brooklyne, kde kombinujeme suroviny pre každú šťavu a fľašu ich pre našich zákazníkov,” hovorí Maleh, ktorý začal podnikanie vo svojej vlastnej kuchyni späť v roku 2012 pred otvorením dvoch obchodov v Brooklyne, jeden v Cedarhurst, NY a druhý v Allenhurst, NJ. Ak však nežijete v žiadnej z miest, máte stále šťastie. JUS od Julie dodáva celoštátne a do Kanady. Ak chcete objednať, prejdite na stránku jusbyjulie.com.

Súvisiace video: Ako rezať ananás

SÚVISIACE: 13 reštaurácií, ktoré sa snažia počas #NYFW

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − 61 =

map