I’ma nechať skončiť, ale VMA mali niektoré z najdivokejších ocenení Zobraziť momenty všetkých čias

Je hudobné video mŕtve?

Je to otázka, ktorá bola vyžiadaná miliónkrát, ale jedna, ako hudobné publikácie plagátové tabule že ste odpovedali. “Je to úplne úspešné,” napísali tento rok, poukazujúc na nedávne úsilie Beyoncé, Childish Gambino a dokonca aj Ed Sheeran, aby dokázali, že teraz viac ako kedykoľvek predtým ľudia skutočne pozerajú videá.

To nás prináša na každoročné ceny Music Video Awards spoločnosti MTV. Spustený v roku 1984, showdown vzdáva hold najlepším piesňam, umelcom a áno, hudobné videá, ktoré odrážajú čas, v ktorom žijeme.

Ale všetko, čo bokom, robíme každý rok, pretože aj VMA sú sakra sexy.

Od svojho založenia nám dali šialené neočakávané výmeny medzi ocenenými hudobníkmi a nováčikmi, na ktoré sa ťažko zabúda. Na počesť 2018 VMA – chytiť ich live v pondelok 20. augusta o 9.00 hod. ET na MTV – sme zostavili stručný, ale solídny zoznam najdivokejších momentov v histórii VMA.

Dúfajme, že v tomto roku to bude všetko najlepšie.

Madonna spieva “Like a Virgin” pre prvýkrát VMAs, 1984

80. roky boli iný čas a potom som nebol nažive, takže sa nemôžem spájať. Zdá sa však, že Madonina sexualizované vystúpenia a šeredné riffy na katolíckej cirkvi rozrušili ľudí. Jej odpoveď? Nechajte to robiť! Stala sa na javisku pri inauguračných VMA v svadobných šatách, nakoniec stratila svoju topánku (to bola nehoda) a provokatívne sa valila. 

SÚVISIACE: Nominovaní 2018 MTV VMA sú osviežujúco, nie #SoWhite

Michael Jackson a Lisa Marie Presley Kiss, 1994

Pri spätnom pohľade to bolo naozaj že “Divoké”? Ľudia sa zvedaví po tom, čo novomanželia zamkli pery, aby odštartovali výstavu ’94. ako Zábava Weekly pripomína, že ich dramatická láska-románska dráma bola predmetom bulvárnych krmív a predpokladáme, že cítili potrebu potvrdiť ich verejne.

“Len si myslím, nikto si nemyslel, že to bude trvať,” povedal Jackson skôr, ako hladký. O menej ako dva roky neskôr ich vzťah skončil.

Fiona Apple, cesta pred jej časom, hovorí “Tento svet je kecy”, 1997

Po prijatí ocenenia Breakout Video za jej pieseň z roku 1997 “Criminal”, Apple vydala reč so správou, ktorá by mohla byť aplikovaná dnes: “Tento svet je kecy a nemali by ste modelovať svoj život o tom, čo si myslíte, že si myslíme, že je v pohode , a to, čo máme na sebe, čo hovoríme a všetko.

Diana Ross dáva Lil ‘Kim a … Tap, 1999

Toto nevyžaduje veľa popisu. Lil Kim mala na sebe to neslýchané ružovo-purpurové oblečenie s exponovaným prsníkom a pastou, no Ross nemohol pomôcť, ale nezabudol.

1999 MTV Video Music Awards
Scott Gries / Getty Images

Britney Spears je na scéne s hadom, 2001

Do roku 2001 sa Spears spojila so svojím účinkom, pravidelne nosiacim na scéne a uvoľňovaním britney, album, ktoré jej pomohlo ju zničiť od teeny bopperu až po popovú kráľovnú vďaka chúlostivým hitom ako “Som Slave 4 U.”

Britney upevnila svoj nový obraz, keď zasiahla pódium v ​​drobných šatách s podprsenkou so zelenou podprsenkou a áno, skutočný, obrovský žltý pytón.

Michael Jackson prijíma Fake Award a je to Britney Spearsova chyba, 2002

Je to všetko kvôli Britney, suka! Rundown? VMA z roku 2002 klesli v rovnaký deň ako 44. narodeniny neskorého Michaela Jacksona a Spears (najhorúcejšie popová hviezda) mu priniesla sladké veci a priania k narodeninám. To je všetko, čo malo byť, pretože Jackson počul, že sa o ňom hovorí ako o “umelcovi tisícročia”, šiel s týmto termínom a vydal akceptovateľný prejav na ocenenie, ktoré neexistuje. Oops!

2002 MTV Video Music Awards - Show
KMazur / Getty Images

Britney Spears a Madonna’s Make Out Session, 2003

V predstavení, v ktorom sa spomína Madonna v roku 1984 predstavenie “Like a Virgin”, popová legenda zdieľa javisko s Christinou Aguilera a Britney Spears, aby vykonával jej potom nový hit, “Hollywood.” Samozrejme, každý low-key zabudol, že Aguilera bol dokonca aj tam, z ničoho, Madge a Brit-Brit uzamknuté pery.

Spearsov bývalý spear Justin Timberlake tiež zanechal pocit #shook.

Britney Spears vystupuje “Gimme More,” No One Wants More, 2007

Rok 2007 bol rokom, v ktorom Britney Spears oholil hlavu, a to bol aj rok, keď MTV vybrala popovú hviezdu, aby otvorila svoje milované VMA pre veľký návrat. Bohužiaľ, veci neprešli tak dobre. Spears sa medzi tanečníkmi narazila dopredu a dozadu, zatiaľ čo vyzerala nezaujatá a letargická. New York Post narazila na ňu a nazvala ho “absolútne klamlivým, pateticky lip-synched” výkonom a New York Times povedala: “Neklamala; Bola strašná. “!

Kanye West Steals Taylor Swift’s Shine, 2009

Nikto (nie Kanye, nie Taylor, nie Kim Kardashian) sa úplne zotavil z tohto okamihu. Nemôžem spomenúť, čo sa stalo? Swift získala cenu za najlepší ženský videoklip vďaka tomu, že “žiješ so mnou” a teší sa na “Bežecké dievčatá”. Západ zaútočil na javisko a povedal jej: “Taylor, som na teba naozaj šťastná a dovolím ti to skončiť, ale Beyoncé mala jedno z najlepších videí všetkých čias.” Publikum ho obťažovalo a neskôr večer, milostivá kráľovná Bey privítala Swift na javisko, aby dokončila svoj prejav.

Lil Mama prichádza z No Where, zlyháva Jay-Z a Alicia Keys Performance, 2009

To stále nemá zmysel. Na konci Jay-Z a Alicia Keysovej živé vydanie “Empire State of Mind”, piesne, ktorá zahŕňa len Jay-Z a Alicia Keys, Lil ‘Mama (z “Lip Gloss” sláva) si myslel, že by bol génius hop na javisku a predstavovať spolu s rozprávkovým spevákom a (pravdepodobne) najväčším rapperom všetkých čias. Neskôr sa ospravedlnila za incident a otvorila sa komplexné o reakcii, ktorú dostala od fanúšikov. “Trvalo veľa duševnej sily, duchovnej sily a fyzickej sily, nechcem ublížiť ostatným, nechcem sa ublížiť. Človek by mohol byť zatraceně blízko sebevraždy, “povedala.

2009 MTV Video Music Awards - Show
Kevin Mazur / Getty Images

Lady Gaga Bleeds Everywhere, 2009

“Paparazzi” sa týka nebezpečenstva slávy a všetkých spôsobov, akými môže byť celebrita bolestivá. Lady Gaga vzala tému trochu doslova, keď začala “krvácať” von na javisku. Ľudia stratili svoju myseľ a navrhujeme, aby ste prehrávali úplný koniec klipu, kde tu všetci v miestnosti zúrili v horore.

Lady Gaga je mäsové šaty, 2010

Verte tomu alebo nie, Gaga mäso šaty slúžil ako zmysluplný symbol skôr než len pokus o šok a úžas. Nosila ju na protest proti politike vojny Neozývajte sa a nehovorte. “Ako viete, som na Zemi najuznávanejšia ľudská bytosť. [Šaty] má veľa interpretácií, ale pre mňa dnes večer je to [povedal]: “Ak nebudeme stavať za to, čo veríme, ak nebudeme bojovať za naše práva, skoro budeme mať toľko práv ako mäso na našich kostiach, “povedala Ellen DeGeneresová. Tu sme.

Beyoncé potvrdzuje jej tehotenstvo (dlho pred Rumi a pánom), 2011

Oficiálne označujúca jej územie za kráľovnú odhalenia, Beyoncé zasiahla červený koberec v roku 2011, keď ju držala. Ale po obohatení energického predstavenia “Láska na vrchole”, spieva, “Dnes večer chcem, aby ste sa postavili na nohy. Chcem, aby ste cítili lásku, ktorá rastie vo vnútri mňa, “stala sa stredobodom pódia a pretrepala jej brucho, potvrdzujúc, že ​​áno, očakávala svoje prvé dieťa, ktoré neskôr bolo menované Blue Ivy.

Robin Thicke a Miley Cyrus Get Weird, 2013

Trápne. Cyrus narazil na scénu, aby vystúpil spolu s Robinom Thickom na verziu “Blurred Lines” – hit nazvaný “rappey” pre texty, ktoré by sa dali ľahko interpretovať ako hymna na sexuálne obťažovanie, ktoré maľovalo ženy ako predmety. ho na javisku, pretrepávajúc penový prst na neho a všetci sa cítia veľmi nepríjemne.

Nicki Minaj prichádza pre Miley Cyrus, 2015

Takže v roku 2015 Cyrus nazval Minaj “nie príliš milý” v a New York Times rozhovor v reakcii na Twitter velenie medzi Minaj a Taylor Swift. Po tom, ako sa Minaj postavil na pódium, sa priamo stretol s Cyrusom – hostiteľom tohtoročného roka – a povedal: “Teraz, späť na to b – o tom, čo sa o mne dozvedelo v nedeľu v tlači,” a dodala: “Miley, čo je dobré ?! “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 86

map