Ian Somerhalder nosil prsné čerpadlo Nikki Reed okolo Zlatých glóbusov

Ian Somerhalder priniesol spolu s ním špeciálny doplnok do roku 2018 Zlatých glóbusov. Bývalý Upírske denníky hviezda a jeho manželka Nikki Reed minulý rok privítali dcéru Bodhi Soleil a aby si v nedeľu mohli vychutnať noc, museli cestovať s jedným dôležitým doplnkom: Reedova prsia.

Reed zdieľal príbeh Instagram v nedeľu v noci svojho muža, ktorý nosil tovar, zamaskovaný do boxu “ísť”. “Vezme skutočného muža, aby si celý večer preniesol vaše prsné čerpadlo do boxu” ísť “,” vtipovala. Ak sa pozriete pozorne, taktiež si všimnete, že nový otec držal spojku svojej ženy za ruku.

Bohužiaľ Somerhalder nemohol kráčať s manželkou kvôli nejakým problémom v šatníku, takže zostal v zákulisí, aby mohol držať svoje veci. “Bláznivý deň šatníka … Móla zjedol môj prvý Tux, potom som si to roztrhal – tak žiaden červený koberec pre mňa s touto úžasnou ženou,” podčiarkol fotografom dvoch bozkávacích.

Bláznivý deň v šatníku … Móla zjedol môj prvý Tux, potom som to roztrhal – tak žiaden červený koberec pre mňa s touto úžasnou ženou … Zlaté glóbusy je naozaj zábavný čas Goodnight ya’ll. #TimesUp;) Foto Cred @ leamichele

Príspevok zdieľaný zástupcom iansomerhalder (@ membersomerhalder)

Súvisiace články: Nikki Reed Má Acroyoga v športovom podprsenku dva mesiace po narodení

Reed nebol jedinou celebritou, ktorá si na Globuses pomstila čas na pumpovanie. Chelsea Peretti zdieľala fotografiu publika so skvelým popisom. “Textovanie, aby som vytiahol jemne vyladený balet, aby ma dostal na čerpanie podľa plánu a súkromia,” napísala. “Nikdy nevedel, čo robia mamičky – toľko prekvapení!”

textovanie vytiahnuť jemne vyladený balet, aby ma dostal na pumpovanie podľa plánu a v súkromí ��❤️ nikdy nevedel, čo mamičky – toľko prekvapení! vďaka za informáciu a inspo od @xoshroq @ neasalterego @conradigan @lesleyarfin @apgiddy @melissafumero @joelotruglio @ikebarinholtz @ emilyspivey2 @sharonjackson @ bethdover1 @junediane @ paulscheer @ almadrigal @ bholewalsh @davidfumero @ thekidmero @emptygrave @ericachidicohen @ [email protected] @ missnuma @terrycrews

Príspevok, ktorý zdieľa Chelsea Peretti (@chelsanity)

Mama musí robiť to, čo má málo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map