Žiarlivá dlhá, chudá noha od Gwyneta Paltrowa? Tu je najnovšie o tom, ako ich drží v hviezdnej tvare

Chudá postava Gwyneta Paltrowa je predmetom závisti v mnohých ohľadoch, od herného rámu, až po tónovaný triceps a dlhé nohy. Takže keď dostaneme od samotnej herečky informácie o tom, ako si zachováva svoj tvar, vždy chceme vedieť viac.

Prípadový bod: jej najnovšie vydanie webovej stránky o životnom štýle Goop, kde zdieľala tajomstvo, aby získala tieto nádherné dievčatá. Samozrejme, už vieme, že trávi hodiny otroctva v telocvični vrátane pravidelných návštev trénerky Tracy Andersonovej, ale teraz zdieľa podrobnosti o inom aspekte jej rutinnej telocvične.

SOUVISLOSTI: Najobľúbenejšie produkty spoločnosti Gwyneth Paltrow, odhalené!

Predtým, ako sa vaše telo začne otriasť len pri pomyslení na väčšie drepy alebo výkaly, viete, že táto časť vášho tréningu nenechá vás s jello nohami. Au contraire: Tentoraz herečka voská poeticky o dôležitosti rozťahovania našej fascie – spojivového tkaniva v našom tele, ktoré lekári teraz uvažujú ako orgán štruktúry alebo držania tela.

“V jeho najlepšom prípade je fascia tenká membrána, ktorá pokrýva všetky naše svaly,” hovorí Goop, špecialista štrukturálnej integrácie Lauren Roxburgh. “Vo svojom najhoršom prípade sa spája s cieľom vytvoriť uzly, bolesť, napätie a hrúbku, ktoré bránia schopnosti nášho tela vykonávať celý rozsah pohybu a potom presadzujú tendenciu tela obmedzovať sa a skracovať. valenka na penenie, Lauren môže znova vyrovnať telo, eliminovať hrúbky, nadúvanie, toxíny a nerovnováhy. “

Takže toto cvičenie naozaj pomáha nám sa zdajú byť predĺžené a tónované? Spýtali sme sa trénera Equinox Tier 3 Plus Adam Schersten, či by sme mali skutočne sledovať odporúčania GS. “Fascia je ako trojrozmerná pavučina, ktorá prechádza všetkými vašimi tkanivami,” hovorí V štýle. “Keď zostanete vo väčšine svojho dňa na pracovnom stole, títo malí” pavúky “šitie vaše hamstringy krátko, pretože kolená sú ohnuté, šijou vaše teliatko krátko preto, lebo si sedia a šiju Vaša bedrový flexor je krátky, preto tieto svaly zostanú zmrznuté, a preto začnú uťahovať a skracovať. “

Takže dátum s penovým valcom je skutočne šikovný pohyb. “Použitie penového valca rozlomí tkaniny, ktoré vás držia v týchto skrátených polohách,” hovorí Schersten. “Po čase vám pomôže svaly natiahnuť do celej dĺžky, pomôže vám stať sa vyššími, čo vedie k dlhšej, štíhlejšie postavičke.”

Štíhly vyzerajúci rám a bezbolestný životný štýl? Predali sme!

SÚVISIACE: Pozrite si Gwyneth Paltrowov zmenu vzhľadu v našej galérii Celebrity Transformations

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 27 = 29

map