Čierna lesk na pery: Vyskúšajte trend!

Nenechajte sa zmiasť svojimi tmavými povrchovými úpravami – tieto čierne lesky na pery sú skôr glam než goth! Noir farby na pery sú zvyčajne vyhradené pre Halloween, ale milujeme, ako tieto čisté prípravky okamžite zdvojnásobili našu kolekciu rúk. Každý lesk dodáva miernu purpurovú farbu, keď sa nosí samostatne, ale keď sú vrstvené na rúž, pretvárajú vaše nepríjemné neóny na tlmené odtieňové odtiene. Prevrátenie perverzu Urban Decay ($ 19; urbandecay.com) alebo Givenchy’s Celestial Black ($ 28; sephora.com) otočte horúci ružový do prachovej fialky alebo použite príliš jasný oranžový, aby ste zoslabili intenzitu. Môžete tiež zmiešať lesk s jasne červenou farbou pre vlastnú rúž na víno. Bobbi Brown Black Pearl (23 dolárov, bobbibrowncosmetics.com) je kovová slivka, ktorá je dostatočne transparentná, aby sa nosila sama.

Potrebujete viac inšpirácie na pery? Získajte rady celebrít na rúž v našej galérii!

VIAC• Pozrite sa na tmavé rty, ktoré milujeme • Vynikajúce farby na farbách hviezd Shop Stars • Livchy Lippies od Givenchy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 89 = 95

map