Inšpirujúca rada Chrisa Pratta pre bojujúcich hercov vás bude ešte viac milovať

Chris Pratt je v súčasnosti jedným z najúspešnejších aktérov v Hollywoode, ale nie vždy to bolo. Predtým, než začal hrať v obchodoch ako napr Strážcovia galaxie a Jurský park, Bol to mladý a bojujúci herec, ktorý robil všetko, čo mohol, aby urobil svoju veľkú prestávku. Rýchlo dopredu pätnásť rokov a Pratt je stále vášnivý o práci, ktorú robí veľmi vďačný za to, ako ďaleko prichádza. 

Predtým ráno sa herec dostal do svojho účtu Instagram, aby sa zamyslel nad svojou kariérou a ponúkal niekoľko inšpiratívnych rád pre aspirantov. “Je to 3:20. Včera som dostal do práce v 6:45 hod. Nie som dobrý s matematikou, hlavne potom, čo som bol na približne 61 hodín, ale myslím, že som bol vyše 77 hodín, “poznamenal si pozdĺž fotografie z diaľnice v Atlantě.” Urobil som tabuľku čítanú pre strážcov Galaxie 2 dnes ráno a potom strieľali celý deň na Cestujúcich a práve teraz zabalené o 144 hodín neskôr … Vrátim sa asi za 8 hodín, aby som urobil viac. Robím to, čo mám rád. Necíti to ako práca. Aj keď to je. ”

Po všetkých jeho úspešných projektoch a dlhých hodinách, ktoré vkladá, si stále užíva prácu rovnako ako on, keď začal svoju cestu v Hollywoode. “Zabávam sa. Som prekonaný radosťou a vďačnosťou. Mám pocit, že to vysvetľujem nikomu, kto tam prenasleduje tvoj sen … Pred pätnástimi rokmi som cítil tú istú vášeň, akú dnes cítim, ale mal som len veľmi málo príležitostí, “napísal,” musel som tvrdo hádať a hladiť. Musel som jesť sardinky a zistiť, ako získať plynové peniaze. A nikdy som nemal plán B. Nikdy som prestala veriť. Ever. Nevzdávajte sa. Použite stály tlak tak dlho, ako to trvá. Pred tým, než začnete, prestanete. Choď si to. ” 

súvisiace: Počúvajte manželku Anna Farisovej na rozhovore s manželkou Chris Prattovou Jennifer Lawrenceovou

Je to 3:20. Včera som dostal do práce v 6:45 hod. Nie som dobrý s matematikou, a to najmä po tom, čo som bol asi na 61 hodín, ale myslím, že som bol vyše 77 hodín. Urobil som tabuľku čítanú pre Strážcov galaxie 2 dnes ráno a potom celý deň zastrelila na Cestujúcich a práve teraz som zabalená o 144 hodín neskôr. Podivne oba filmy, ktoré budem strieľať späť, sú strieľané v Atlante v štúdiách Pinewood. Máme najlepšiu posádku. Celkom rockové hviezdy bútajú ich osly. A veci, ktoré fotografujeme. Môj Bože. Nemôžem sa dočkať, kým to uvidíte. Vrátim sa asi za 8 hodín, aby som urobil viac. Robím to, čo mám rád. Necíti to ako práca. Aj keď to je. Zabávam sa. Som prekonaný radosťou a vďačnosťou. Cítil som, ako to vysvetľujem nikomu, kto tam prenasleduje tvoj sen … Pred pätnástimi rokmi som cítil tú istú vášeň, akú dnes cítim, ale mal som veľmi málo príležitostí. Musel som tvrdo hnať a hladiť. Musel som jesť sardinky a zistiť, ako získať plynové peniaze. A nikdy som nemal plán B. Nikdy som prestala veriť. Ever. Nevzdávajte sa. Použite stály tlak tak dlho, ako to trvá. Pred tým, než začnete, prestanete. Choď si.

Fotografie odoslaná chris pratt (@prattprattpratt) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 4

map