InStyle Checks Out: Gordon Bar

Je tu niečo tajomstvá a exkluzívne o baru na druhom poschodí, aj keď môže chodiť niekto. Tak je to v prípade novo otvoreného Gordonov bar na Sixty SoHo, šikovný hotel v New Yorku.

Vydajte sa po schodoch, zaveste doľava a nechajte zvuk tichých rozhovorov ťahať vás. Vstupte do priestoru podobného obývačke navrhnutého váženým a vrodene štýlovým Tara Bernerd; vzhľad bol inšpirovaná klasickými vzostupnými koktailovými dunami a komfortom domova, aj keď patrí k pestovanému esthetu. Koľko domov navštívite masívnou monografiou Helmut Newton na konferenčnom stole?

FOTKY: 12 krásnych dezertných tanierov, ktoré prinesú jar na váš stôl

040115-the-Gordon-embed.jpg
Zdvorilosť

Čo piť:Rodokmeň za barom je dosť vážny. Erik VanderWal, bývalý z Pravdy, a Francis Harris, jedenásť Madison Park, riff na klasike. Musí tu byť Figs & Sage (17 dolárov), bourbonový koktail s xtabentum (mexický likér s anízom), sherry a konzervované figy, ktoré sú potom nabrúsené citrónom a topené šalviou.

Kedy ísť:Bar sa otvára o 18.00 hod., Čo z neho robí ideálnu zastávku po dni nákupu.

040115-the-Gordon-embed2.jpg
Zdvorilosť

Čo nosiť:Vezmite si stránku zo servírky, ktorá športuje šikovným LBD. Rag & Bone, ktorý má základňu za rohom, má pekné šírenie, vrátane bavlny-poly pliesť Enigma šaty v čiernej farbe. Tip: páruje sa dobre s vinobranným pásom Chanel z vinobranie Čo odíde, vráti sa, blok na juh.

SÚVISIACE: Tu je, ako dať svojmu klasickému Bellini splash z ružovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − 79 =

map