InStyle.com je výrobca stránok skúmať Lob – Pozrite sa na ňu krok za krokom transformácie!

Pojem jednorazová-zrovna platí len zriedka platí pre oblečenie, ale pokiaľ ide o vlasy, štítok plne sa vzťahuje na lob, alebo dlhé bob. Kľúčenka-skimming štýl je perfektný stredný terén medzi dlhými vrstvami a tradičné bob, a milujeme, ako vyzerá práca na každej štruktúre, flatters takmer každý tvar tváre, a vytvára extra objem s jeho rozloženými vrstvami. Inštitút stránky spoločnosti InStyle.com Leah Abrahams zvažoval, že zmenu urobí na chvíľu, takže keď sme počuli celebritový kaderník Anh Co Tran navštívil New York City, mal aby si s ňou v L’Appartment Privé urobil hlavnú zmenu.

lob - Long Bob
Alex pobyt pre InStyle.com

“Ja som taký druh dievčaťa, ktorý má rád, aby sa mi to podarilo zmeniť, ale v poslednej dobe som toužil o zmenu,” hovorí Leah. “Predtým som bol trochu vystrašený – a úprimne som sa bál, že sa rozpadnem v slzách – ale Anh sa mi cítil v pohode.” Tran, ktorý práve otvoril salón Ramirez Tran v Beverly Hills s farebníkom Johnnym Ramirezom, je hrivajúci muž za Coco Rocha a rezy Ginnifer Goodwin, takže Leah bol určite v dobrých rukách! Po prezeraní niekoľkých inšpiratívnych obrázkov a rozprávaní o svojej bežnej vlasovej rutine sa obaja rozhodli pre štýl a Tran začal pracovať s jeho kúzlom. “Vo svojej situácii to bolo skôr o to, aby jej vlasy viac telo,” hovorí. “Mám rád bob na Leah, pretože to vyhovuje jej tvári a hity priamo v oblasti krku – nechceme ísť o kratšie.”

dlho Bob - Lob - Anh Co Tran
Alex pobyt pre InStyle.com

Namiesto prania, začala Tran s úplne suchými vlasmi. “Toto mi dovoľuje vidieť cowlickov a ako sa chová ich vlasy. Môžem tiež vidieť rozdelené konce a ak existujú nejaké, dovoľte mi, aby som ich orezal,” vysvetľuje. “Väčšina ľudí nosí vlasy v suchom stave, takže som to tak rozstrihol.” Nič nehovorí, že som len rozstrihala vlasy ako rovnú a tvrdú líniu, aby sa tomu vyhli, Tran rozstrihol do vlasov, aby vytvoril variácie a dal vzhľad v živote. “Viete, ako dostanete nový pár džínsy a musíte ich zlomiť? Som trochu prelomiť vlasy pre vás,” hovorí. “Namiesto toho, aby ste dostali nový tuhý pár, dostanete opotrebované džínsy, a to je rovnaká filozofia, ktorá sa vzťahuje na strihanie. Vykončíte štýl, ktorý vám vyhovuje a stane sa súčasťou vás.”

lob - Long Bob
Alex pobyt pre InStyle.com

“Lob má určite chvíľu, Jessica Alba a Kate Mara boli dve z mojich inšpirácií celebrít,” dodáva Leah. V súlade s jej referenčnými obrázkami bola jej farba aktualizovaná aj Ramirezom, ktorý bol oblečený v jednom z najtypickejších štýlových salónov, ktoré sme ešte videli. Ako doplnok k svojim novým vrstvám a pridaniu rozmerov vytvoril jemný ombrový efekt, ktorý potom zosvetloval jemné zlaté zafarbenie pleti. “Povedal, že chce, aby to pripomínalo farbu vlasov dieťaťa – prírodné, potopené a teplé,” hovorí Leah.

lob
Alex pobyt pre InStyle.com

Keď bola nastavená farba, bolo načase piť a vrátiť sa späť na salónovú stoličku, kde Tran a jeho asistent pracovali v tandeme, aby vysušili Leahove pramene. “Drsne ju vysušte, až kým 90% vody nie je vonku, pomocou pohybov smerujúcich hore, aby ste pridali telo, potom sa vráťte späť a vyhlaďte ju, keď skončíte,” odporúča Tran. “Neuhladzujte ho zhora, pretože váš štýl zostane plochý.” Akonáhle jej vlasy boli úplne suché, on prešiel to pomocou Tangle Teezer hrebeň ($ 10, target.com), potom zdvihol curling železa pridať mäkké vlny.

lob - Long Bob - How to Style a Lob
Alex pobyt pre InStyle.com

Curling kratších vlasov môže byť zložité – vtláčte prsteň príliš tesne a vy skončíte s uvoľneným, nadmerne tvarovaným coif – a preto Tran používal svoje curlingové žehličky iba na korene a stredné dĺžky. “Krúcam vlasy z koreňov na strednú šachtu a nechávam konce, dávajú vlasom viac okrajov alebo postojov a zachovávajú vzhľad mladých, sviežich a odlišných,” hovorí. “Lob nie je nič nové a ľudia to robili roky a roky.S Sarah Jessica Parker to urobil pred dvadsiatimi rokmi Rozdiel medzi týmto štýlom a dnešným štýlom je, že moderná verzia má viac textúry a pohybu na dne. Keď vyskúšate svoju vlastnú ruku efektom, uistite sa, že ste sa striedali smermi, aby ste sa vyhli koncovke s jedným klobúkom, a nasmerujte oblasť tesne nad uchom dopredu, aby ste zarovnali tvár. Akonáhle bola voľná a dotyková štruktúra na mieste, Tran ju zatrútil a pridala výstrižok Drybe Texturizing Spray ($ 42, oribe.com) predtým, ako začala pracovať na Smooth Style Serium ($ 49, oribe.com).

lob - Long Bob
Alex pobyt pre InStyle.com

“Ja to absolútne milujem,” hovorí Leah o konečnom výsledku. “To, čo ma najviac znepokojuje, je udržiavanie plytkých vĺn, ale Anh to urobil tak jednoducho: Len rozdeľte vlasy na hornú a spodnú vrstvu, zahnite spodnú časť dopredu a zvyšok sa mení medzi dopredu a dozadu pohyby. “

Máte zmenu v Leahu, ak chcete urobiť podobný výpad? Kliknite na našu galériu a nechajte sa inšpirovať najobľúbenejšími bobuľami celebrít.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 31 = 39

map