InStyle Flashback: Rozhovor s Davidom Duchovnom o štýle Muldera, dámske oblečenie a dobre umiestnený teacup

Spočítajte si medzi fanúšikmi, ktorí tento víkend schválili svoje plány, aby boli svedkami návratu Súbory X do televízora. Pred šestnástimi rokmi, keď prelomová séria Fox naplnila svoju sezónu, navštívil som súbor show a posadil som sa s Davidom Duchovnom, aby som sa rozprával o jeho osobnom štýle a jeho prejavu v jeho slávnej osobnosti. Agent FBI a nadprirodzený veriaci Fox Mulder. Tu je výňatok z tohto príbehu, ktorý sa objavil v apríli 2000 V štýle. Budú Mulderove väzby stále ostré? Poďme si naladiť v nedeľu večer a uvidíme.

Opierajúc sa o jeho kožené kreslá X-Files David Duchovný neprítomne hodí baseballu do vzduchu, kým čaká, kým bude spätne vyzvaný späť do súboru – pravdepodobne pre jednu z posledných epizód. Napriek tomu, že má na sebe bežný úzky G-man Garb-čierny oblek, modrú košeľu a pruhovanú kravatu agentu Foxa Muldera, zdá sa, že je neuveriteľné. Roztrúsené sú niekoľko detských hračiek, veľká plastová cvičná lopta a zmačkaný pár pyžánok Calvin Klein. “Keď robím zblízka, mám na šortkách, alebo tie,” hovorí 39-ročný herec s mazaným úsmevom. “Kedykoľvek Mulder intenzívne hovorí o niečom, sedí v spodnom prádle.”

Spôsobil Mulderov štýl v priebehu rokov?
No, to má ako rozpočet sa vyvinul. Mulder si nemohol dovoliť oblečenie, ktoré mám na show. Tu máme kravatu Donna Karan a myslím, že je to oblek Armani.

Stávali ste niekedy niečo z šatníka?
Máte na mysli, že pekné košele našli cestu do mojej tašky na konci dňa omylom a jednoducho sa nikdy nevrátili k sade? Príležitostne. Ale bola to len chyba. Moja taška zrejme ležala otvorená na podlahe, keď som si odobral svoje šaty. Niekedy. Vieš, Mulderove šaty sú pre Muldera skvelé, ale v mojom osobnom živote sa nenosím veľa oblekov.

Spomínaš na to, ako sa naučiť viazať kravatu?
Mal som kravatu v základnej škole. Moja matka v prvých pár rokoch viazala kravatu. Každé ráno som prišiel s mojou kravatou a potom jedného dňa povedala: “Môžete to urobiť. Nie je to tak ťažké.” Teraz som každý deň dal kravatu rovnakým spôsobom ako ja, keď som bol v štvrtej triede. Viem len jeden uzol. A nikdy nie je úplne centrovaná. Je to vždy trochu vypnuté.

Funguje to pre Muldera.
No, moje obmedzenia sa stali Mulderovými voľbami.

SÚVISIACE: Gillian Anderson o jej novom sci-fi románe, Jamie Dornan a možný X-Files konštatovanie

Hrali ste travestit Twin Peaks. Mali sme oblečenie pre ženy, ktoré vám pomôžu oceniť to, čo robíme pre módu?
To je presne to, čo robil. Myslím tým, že veci boli dosť pevné a že to nebolo ani formfitting. Pantyhóza bola nočná mora.

Už si si niekedy oholil nohy?
No, ja som ich zamestnal. Nebolo to veľmi profesionálne. Nair je ako napalm. Počkajte pár minút a utrite to. Je to dosť čarovné.

Existuje miestnosť vo vašom dome, ktorá je len vaša?
Moja kancelária. Milujem svoju kanceláriu. Je to ako tento príves. Je malý a obsiahnutý. Neexistuje žiadna skrytá oblasť, kde by sa veci mohli dostať mimo kontroly. Namaľoval som to určitú farbu.

Má táto farba názov?
Nie, to bolo inšpirované farbami v Ríme. Streli sme dva dni Vráťte sa ku mne tam. Vrátil som sa a povedal som: “Chcem, aby moje steny stredomorské oranžové.” A ja nie som ten typ človeka, ktorý farby a repaints, ale povedal som, “Nie, to nie je.” Vlastne som ich niekoľko krát prekreslila. Bol som ohromený sám sebou.

[Čo sa vám páči na veľké udalosti?]
Rat Pack štýl. Mám rád tie typy oblekov. Nemám rád tie, ktoré nosí Mulder. Mám rád Caryho Granta Severne od severozápadu. Tieto druhy farieb: strieborná, šedá. Mám rád žraločie kože. Počúvajte ma teraz – hovorím o oblečení! Mám rád žraločie kože, vždy som to urobil.

Je to už teraz.
Vychádza z módy. Ale vždy sa mi to páčilo. Je to škoda, že hovorí so mnou.

Zdá sa, že vo vás je potlačená záludnosť.
Úplne potlačené. Prvý a posledný čas, keď som strávil veľa peňazí na oblečenie, bol na oblek Dolce & Gabbana, ktorý som nosil na [Emmys 1995]. Bolo to predtým, ako mi ľudia dali šaty.

SÚVISIACE: Gillian Anderson diskutuje štýl jej štýlu Evolution pred Súbory X spiatočný

Je tu niekto, ktorého štýl obdivujete?
Mám rád druh Mick Jaggera ako dievča. Cut-up tričko, ukazujúci jeho brušné tlačidlo. Takéto veci. Mám veľa rôznych vplyvov. Mám rád štýl [Jimiho] Hendrixa. Mám pár sametových oblekov.

Máte rád sametové obleky?
Áno a velúr. Chcem sa cítiť zábava, ako keby som mal dobrý čas. Kto vedel, že mám toľko povedať o móde?

Čo nemôžeš nosiť?? Nie sú tam obrázky z teba len na sebe…
Šálka? Jo. Bola to chyba. Myslím tým, že nie je niečo v poriadku s [obrázky]; oni sú len škaredí. Radšej by som nemal obrázky so mnou s hlúpym šálkou nad mojimi genitáliami. Ale urobil som to.

Takže bude ďalšia sezóna Súbory X?
No, ja som jediná vec, ktorá stojí na ceste. Uskutočnili sme množstvo prehliadok. Aj ja si nepamätám polovicu z nich. Uvidíme ich a premýšľam, nemám tušenie, kam sa to deje. Toto je skutočný potápač!

<strong>David Duchovny v <em>Súbory X</em></strong><br/>“></div><div class=

Fox Mulder je späť – a je pripravený vyriešiť vážne nový prípad. David Duchovny odhaľuje svoju úlohu agenta FBI, ktorý sa špecializuje na paranormálne tajomstvá v novom šesť epizódových miniseriach Súbory X, ktorý sa pôvodne vysielal v rokoch 1993 až 2002. V sci-fi rebootovaní sa Duchovný spiklenecký teoretický charakter opäť spojil so svojím partnerom FBI, Danou Scullyovou (Gillianom Andersonom), aby zistila, kto – alebo čo – je za cudzincom únos. (24. januára o 10:00 ET na FOX)

Ed Araquel / FOX

Súbory X sa vráti na novú sezónu 24. januára 2016 o 10.00 hod. ET na Fox.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 44

map