Intenzívna nová pieseň “Hrdý” Rita Ora sa chystá prevziať váš zoznam skladieb

Ak ste nepostúpili na vlak Rita Ora, na čo čakáte?

27-ročná britská speváčka preberá grafy – a nezabúdajme, že vie o nejakej veci aj o móde. V októbri prepustila džemom, neprestala počúvať “kdekoľvek”, po nej nasledovala Päťdesiat odtieňov oslobodených duet s bývalou One Direction cutie Liam Payne, “Pre teba”.

Teraz Ora používa svoju platformu na áno, znova odhodí novú skladbu, ktorá je povinná vytvoriť si váš zoznam, ale povzbudí svojich fanúšikov aj s pozitívnou správou. “Hrdý”, v piatok, je výsledkom spolupráce s projektom Absolut’s Open Mic, ktorý povzbudil fanúšikov, aby sa podelili o príbeh o prijatí. Počúvajte nižšie uvedenú stopu:

Ora hovorí, že chce “dať každému hlas a používať hudbu, aby povzbudila viac akceptácie v každodennom svete, bez ohľadu na to, aké sú jeho pozadie, presvedčenie alebo hranice”. Po prečítaní stoviek príbehov a súvisiacich s mnohými – jej rodina utiekla do Kosova do Spojeného kráľovstva, keď bola len jediná – súhlasila s tým, že myšlienka nájsť váš kmeň je tým, o čom je tento nový džem.

TÝMTO: Rita Ora a Liam Payne Päťdesiat odtieňov Collab bude vašou obľúbenou piesňou z roku 2018

“Bola to úžasná druhová podobnosť so všetkými, čo je len taká potreba vymaniť sa z ich biotopu alebo kde vyrastali, to bolo veľa spoločné s prostredím, ktoré ich ovplyvnilo,” povedala nám , “Spoločnosť LGBTQ veľmi podporovala tento projekt a rozhodne otvorili svoje srdcia a rozprávali sa o svojich príbehoch, za ktoré som veľmi vďačný.”

Pre hviezdu sa snaha cítiť pohodlne, keď cestuje, inšpirovala náladu pieseň. “Najťažšia časť je, že nikdy nie ste na jednom mieste, to trochu naštve a vy sa dostanete domov chorý, pretože ste v hoteli v inom meste každý deň,” povedala, vysvetľujúc, že ​​všetci sa môžu týkať pocitu prázdna. “Bolo to naozaj povzbudivé mať projekt, na ktorom by som pracovala, aby som cítil, že nie som sám.”

VIDEO: Štýl červeného koberca Rita Ora

Ora, ktorý má v tomto roku očakávať, že zverejní nové album globálne a bude v máji navštíviť Veľkú Britániu, tiež naznačil, čo má prísť hudobne. “Toto je určite najcitlivejší, osobný spôsob, ako sa dostať naozaj do Rita Ora, čo som kedy urobil. Musel som bojovať veľa, aby som sa dostal na túto pozíciu, ktorú som dnes, a myslím, že toto album bude skutočne vysvetliť boj o to, že som vyrastal, a práve hudba ako podporný systém, “povedala. “Rozhodne som len prijal skutočnosť, že som sa mohol zbaviť a rozdávať hudbu, ktorú som chcela vypnúť.”

Dodala, že sa v prvom rade považuje za zábavcu a chce, aby jej fanúšikovia vedeli, akú oddanosť má jej práci. “Pracujem každý deň a mám rád svoju prácu, milujem zábavu a pozerám sa na seba ako na zábavu,” povedala. “To je všetko, čo naozaj chcem robiť, len si užívať čas a pozornosť ľudí a baviť sa všetkými.”

Hudba stranou, Ora tiež rozprávala o hviezdach v Hollywoode, ktorí sa spojili, aby vytvorili Time up hore na protest proti sexuálnemu obťažovaniu a ako je to super podporná. Po príhovore Oprah v roku 2018 v Zlatých glóboch zdieľa Instagram, ktorý chváli meno domácnosti.

Aký neuveriteľne sa pohybujúci prejav a ľudská bytosť @oprah #Timesup #proud tak šťastný, že je nažive svedkom tejto krásnej zmeny ❤️ @ timesupnow

Príspevok, ktorý zdieľa Rita Ora (@ritaora)

SÚVISIACE S DÁRAM: Rita Ora Wore 4 vyzerá v jeden deň a ona je naša nová štýl Ikona

“Myslel som si, že je to tak silná vec. Myslím si, že táto jednota je niekedy podkopaná, ale keď máte nepopierateľné množstvo ľudí, ktorí robia to isté, jednoducho nemôžete poprieť zrejmé, čo je jednota,” povedala. “Je to tak inšpirujúce a neuveriteľné vidieť, že všetci vrhajú všetko na stranu a robia to všetko o tom, čo to znamená, čo je skutočný život a skutočné pocity ľudí a skutoční ľudia.”

Povedala, že hnutie nie je výhradne pre Hollywood. “Myslím, že čoraz viac sa to stáva vo všetkých aspektoch práce, nie len v hereckých skupinách. Myslím, že je to veľa miest, kde sa to deje, v kanceláriách a domoch, myslím, že ide len o uvedomenie si povedomia.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map