Internet je blázon nad obamami na dovolenke

Je to bezpečné povedať, že obaja žijú po ôsmich rokoch v Bielom dome.

Nie krátko po tom, čo Malia Obama bol minulý týždeň načrtnutý svojim zimným štýlom na filmovom festivale v Sundance, Barack a Michelle Obama poslali internet do tizzy, keď boli vyradení do “peknej dovolenky”, ktorú bývalý POTUS sľúbil po inaugurácii.

Z čerstvého výletu do Palm Springs v Kalifornii bolo jasné, že pár bol ešte v úplnom prázdnom režime, keď sa prechádzali veľkými úsmevmi na ostrove Necker Island Richard Branson na britských Panenských ostrovoch.

Zatiaľ čo sme si zvykli vidieť Baracka v bielom gombíku a kalhotách, politici sa obchodovali vo svojich prezidentských dudoch na čierne tričko, čierne šortky, čierne žabky a čierne späť baseballovú čiapku … ako keby to povedal “Nový rok, kto sa zdráha?”. Medzitým sa bývalý FLOTUS úplne prispôsobil Barackovej atmosfére, ukazujúc, že ​​je pripravená vychutnať si atmosféru ostrova aj v cut-off šortkách, dvoch pigtails a fedora. (A tá najchladnejšia mama a otec roka odovzdáva cenu …)

VIDEO: Transformácia krásy Michelle Obamovej

 

SÚVISIACE: Vyskúšajte Obamas ‘Palm Springs Rekreačný dom

Hoci oni nepochybne zarobili voľno, bývalý prvý pár vyzařuje všetko, čo ležérne útek swagger (konkrétne Barack hojdajúci späť baseballové čiapky) stále poslal internet do overdrive.

Tu je len niekoľko ľudí, ktorí nemohli dostať dosť Obama pozorovania dovolenky…

Prsty prekročení tam bude oveľa viac low-key fotografie dovolenky prísť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map