Iris Apfel objavuje technológiu Wearable Tech s novou kolekciou šperkov: “Myslím, že je to skvelý nápad!”

Iris Apfel je 94-ročná štýlová ikona, ktorá je prenikajúcou energiou, ktorá neustále plní svoj zoznam úloh s frenetickým usporiadaním projektov, ktoré zahŕňajú opakujúce sa klenotníctvo HSN a autobiografické dokumenty. Takže od začiatku roku 2016 by sa mohol len milovník znalostí príslušenstva, milovaný bývalý návrhár interiérov Bieleho domu v New Yorku spojil s technickou spoločnosťou WiseWear, aby predstavil novú spoločenskú kolekciu značky, ktorá je troch odlišných, viacúčelových šperky, ktoré budete chcieť dostať do rúk.

daboval Calder, vévodkyňa, a The Kingston (nižšie), elegantne navrhnuté zlaté a strieborné výtvory nielen vyzerajú dobre na zápästí, ale tiež vám pomáhajú sledovať prichádzajúce hovory, texty a e-maily, zatiaľ čo sledovať vaše kroky, spálené kalórie a úroveň hydratácie – dôvod, prečo Apfel miluje to.

“Myslím, že je to skvelý nápad. Zabudol som, že často piť dostatok vody, a preto som dehydratoval a ja som mal skúsenosť s tým, Viem, že ľudia, ktorí padli a mali katastrofálne výsledky, od rany v kolene až po smrť, “hovorí Apfel V štýle zariadenia, ktoré tiež môže vyslať tiesňový signál v prípade núdze. “To vám to umožňuje vedieť a uvedomíte si to, aby ste sa mohli zastaviť a zdvihnúť.”

kosatec Apfel Jewelry
Zdvorilosť WiseWear

Nakupujte: (zľava doprava) Kingston, Calder, Vévodkyňa, 300 dolárov za každý; wisewear.com.

Takže jednoduché, aj keď vysoko sofistikované figúrky spĺňajú očakávania jednej z najodolnejších žien na svete? “Sú veľmi jednoduché a môžu sa nosiť so všetkým a môžu byť použité v spojení s inými šperkami, čo je dobré,” hovorí nám. “To, čo budeme robiť v budúcnosti, je urobiť ďalšie vyhlásenie – zostaňte na ladenie.”

kosatec Apfel Jewelry
Zdvorilosť WiseWear

SÚVISIACE: Iris Apfel odhalí šaty, ktoré by nosila, ak sa opäť oženila

Okrem toho, že slúži ako tvár spoločenskej zbierky, Apfel je tiež zaneprázdnený, aby vydal knihu neskôr v tomto roku spolu s kolekciou Happy Socks, okrem iných projektov. Aj jej energia je ďalšou vecou, ​​na ktorú sa môžeme tešiť. “Ja len udržujem otvorenú myseľ a ja som veľmi zaneprázdnený, čo podľa mňa je najlepšie pre vaše duševné zdravie,” dodáva Apfel. “Milujem to, čo robím, a mojou prácou som veľmi vášnivá a mám veľa veľmi dobrých priateľov a snažím sa každý deň počítať. Pracovalo to 94 rokov, takže dúfam, že to bude pokračovať. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 64

map