Issa Rae a Yvonne Orji obaja prisahajú rovnakými drogovými výrobkami na vlasy

Ak je pristátie na vašom podpisovom účesu a farbe je cesta, prechod na prirodzený vlas je dobrodružstvom epických rozmerov.

Hľadá to správne výrobky na uvoľnenie okrajov, zníženie zmršťovania a vytvorenie týchto kadítok. Omotá vlasy v noci a zapája ich do bantu uzlov na perfektné vykrúcanie a vyhnú sa tak ľahkej hmle z oceánu po tom, ako dostanete čerstvú tlač.

Je to nájsť štýl, ktorý funguje jeden deň, a možno vrhať väzbu alebo niekoľko klip-in pre iné vibrácie ďalšie. Je to veľa. Ale ako Issa Rae, tvorca a hviezda HBO neistý, a jej costar a najlepší priateľ Yvonne Orji na obrazovke dokážu potvrdiť – stojí to za to.

InStyle zachytil dvojicu pred treťou sezónou (nedeľa, 12. augusta) na prvom Insecure Fest v Los Angeles, jedinečnú jednodňovú udalosť, ktorá transformovala Banc of California Stadium na carnivaleskú scénu kompletnú s jazdy, hry a otvorené bary – a koncert mini 2 Chainz. šťastný neistý fanúšikov a priemyselných zasvätencov zmiešaných s obsadením a dostal sa na premiéru. Ale my? Chceli sme hovoriť o vlasoch.

Rae, ktorá mala na vysokej pletené pletené pletivo pre bash, povedala InStyle, že objatie jej prirodzeného vlasu “bol rozhodne proces” a nebolo to ľahké. “Trvalo mi to, kým sa v škole nerobilo príjemné vlasy,” povedala. “Len preto, že vieš, bol som za to zmiasaný.”

SÚVISIACE: Čierne ženy sú diskriminované proti svojim vlasom – a to nie je proti zákonu

Tlak na prispôsobenie sa veľmi špecifickej úrovni krásy bol vtedy skutočný. Prirodzene, hovorí, “v tom čase nebola sociálne prijateľná.” A tak sa skryla. “Kedysi som to zakryla. Kedysi som nosil kapucne; Zvykala som nosiť šatky. Ale teraz, vďaka ľuďom ako je [kaderníctvo] Felicia Leatherwood, ktorá ma naučila rôzne veci, ktoré môžem robiť s mojimi vlasmi, som experimentoval s rôznymi výrobkami, ktoré prinášajú to najlepšie a dávajú mu zväzok a pomáhajú ľahko ho štýlovať , Skúsim to teraz oveľa viac. “

Niektoré značky značky Rae na vykreslenie jej prirodzených vlasov zahŕňajú Pravidlá na vlasy, Prírodné šperky a SheaMoisture, ktoré majú všetky prírodné produkty na účesy pre všetky typy kadeřavých vzorov. SheaMoisture je názov domácnosti v komunite textúrovaných vlasov a ďalej, a prírodné pravidlá pre šľachy a vlasy sú o niečo viac pod radarom – ale ženy na svojej prirodzenej vlasovej ceste sa o to pokúsia nájsť to, čo pre nich funguje, a Rae nie je inak : “Snažím sa všetko,” povedala.

Rae je on-and offscreen bestia Yvonne Orji súhlasí, keď príde na SheaMoisture: “Vonia tak dobre,” povedala, tiež volá Lush produkty, a dobrý okraj kontrolu, ako jej go-tos. “Čokoľvek funguje dobre so svojimi 4C vlasmi – to je 4C, nedávajte žiadne chyby. Musíte ju dostať pod kontrolu. “Jej riešenie? “24-hodinový okraj, ktorý vám prinesie správny život. Si vítaný, “dodala s úsmevom.

Issa Rae Ivonne Orji - Quote - Embed

Ako sa Rae catapultovala do hviezdy, nestala sa známa pre žiadny konkrétny vzhľad vlasov – a to je presne to, čo ju teraz robí do vlasovej ikony. Fanúšikovia sa radi pozerajú na nové nápady. Kedykoľvek herečka-producent zasiahne červený koberec, ona sa objaví s prirodzeným účesom, ktorý zabije a ona by to nemala inak (a nielen preto, že sa nechce obťažovať s relaxačné liečby, aj keď to je časť z toho). “Žijeme v dobe, keď ľudia sú ako:” Fuck, že to sú tie vlasy, ktoré vyrastajú z hlavy. “To je bomba ako sakra. Môžem s tým robiť toľko a teraz už nebudem nosiť nič iné. Budem stále experimentovať, ale milujem moje vlasy. “

SÚVISIACE: Gabrielle Union hovorí Hollywood je robiť textúrované vlasy všetko zlé

Orji, ktorá si na túto udalosť vytiahla vlasy späť do hybridného štýlu s nízkym trením, nám povedala, že pokiaľ ide o účesy, vyskúšala to aj všetko – vrátane plného plešatosti. “Ja som z Nigérie,” povedala. “Moja mama by vždy hovorila:” Vlasy sú krásy ženy. “Vystrihala som vlasy. Bol som úplne plešatý, a to bolo ako, čo do pekla? Moja mama bola ako: “Čo sa stalo?” Mala toľko otázok, “povedal Orji so smiechom.

Na prehliadke hrá Orjie výkonný advokát Molly, ktorý má tendenciu k elegantným a moderným štýlom, ktorý sa chybuje na strane podhodnotenej, v súlade so zaparkovanými, firemnými rebríčkami M.O. To by nemohlo byť vzdialenejšie od filozofie vlasov v reálnom živote. “Vyrástol som to von, potom som prišiel prirodzený, potom som to trvalo.”

VIDEO: Issa Rae hostí ocenenia CFDA – vo výprave pásu

“Vec na černochoch a čiernych vlasoch je to, že len musíte experimentovať,” pokračovala. “Môžete sa stať inou osobou s iným účesom – a to je toľko zábavy – a podobne, bez strachu, bez obáv, žije náš najlepší život.”

A hoci jej najlepší život práve teraz obsahuje hviezdu na vzostupe neistý, Orji sa v Hollywoode necítila nátlak na to, aby si vlasy vlasy určili určitým spôsobom – “vôbec nie,” povedala. “Mám rád ľahkosť a mám rád niečo, čo má zmysel pre mňa. Niekedy budem mať 22 centimetrov [vlasov] a vy budete ako: “No, viete čo? Vyzeráš úžasne.’ A niekedy to budem mať ako afro – stále budem vyzerať úžasne. “

Nenechajte si ujsť Rae a Orji späť spolu, keď Insecure premiéru 12. augusta o 10:30 hod. ET / PT na HBO.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 5

map