Ivanka Trumpová prerušila svoje ticho o odlúčení prisťahovaleckých detí od ich rodín

Pokiaľ ide o oddelenie rodín na hraniciach s USA, zdá sa, že každý má názor – vrátane všetkých piatich žijúcich amerických prvých dám (Melania Trump, Michelle Obama, Laura Bush, Hillary Clinton a Rosalynn Carter).

Prvá dcéra Ivanka Trumpová na druhej strane verejne nezdieľala svoje názory na túto záležitosť – čo je prekvapujúce, že sa považuje za šampióna rodinného času a materskej a otcovskej dovolenky.

Nakoniec v utorok Ivanka ukončila svoje ticho – no, niečo. Podľa CNN, najstaršia dcéra skupiny Trump sa stretla s prezidentom, aby diskutovali o snímkach, ktoré sa vracajú k srdcu prisťahovaleckých detí oddelených od ich rodín, ktoré sa tiahnu po celom webe.

“Predsedníčkou ponúkla jej podporu a povedala, že bude hovoriť s ktorýmkoľvek členom Kongresu, aby pomohla pri hľadaní legislatívneho riešenia problému,” hovoril hovorca Bieleho domu Hogan Gidley so správou.

US-Politics-TAX DAY
RYAN MCBRIDE / Getty Images

Republikánsky predstaviteľ Carlos Curbelo odhalil, že Trump spomenul diskusiu s jeho dcérou počas stretnutia s domácimi republikánmi.

SÚVISIACE: Melania Trumpová, bývalí prvá dáma kritizujú kontroverznú hraničnú politiku, ktorá oddeľuje deti od rodičov

“Spomenul, že jeho dcéra Ivanka ho povzbudila k tomu, aby to ukončila, a povedal, že si uvedomuje, že musí skončiť a obrazy sú bolestivé a hľadá legislatívne riešenie,” vysvetlil Curbelo. “Diskutoval o optike a samotnej politike a myslím si, že ani s tým nie je spokojný.”

Po uvedenej otázke, či sa Trump zaoberal zmenou svojej prisťahovaleckej politiky s nulovou toleranciou, povedal Curbelo “nie”.

Medzitým, ona  odvysielaný do sociálnych médií na oslavu Deň otcov s Instagramom, ktorý ukazuje svoju rodinnú jednotku úplne v taktom stave.

Šťastný deň otcov na moju lásku! Ďakujem za to, že ste taký neuveriteľný otec (a manžel!). Milujeme �� #FathersDay

Príspevok zdieľaný Ivankou Trumpovou (@ivankatrump)

Happy #FathersDay týchto dvoch úžasných taťkov ❤️

Príspevok zdieľaný Ivankou Trumpovou (@ivankatrump)

Roztomilé? Áno. Tón-hluchý? Tiež áno.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 + = 83

map