J.Crew odlieta ne-modelové modely Tento NYFW

My v V štýle sú to všetko o demokratizácii módy a od toho, čo sa deje, sú naši priatelia v J. Crew. Pre svoju kolekciu Jeseň 2017, ktorá sa na víkende uskutočnila na jarných štúdiách, značka obsadila skutočných ľudí, aby modelovali oblečenie skôr než profesionálov. Niektorí z nich boli herci, niektorí redaktori, niektorí komedianti z Instagramu, niektorí študenti – a niektorí z nich dokonca súviseli. 

VIDEO: Kendall a Kylie’s NYFW Penthouse

 

Spomedzi známych tvárí v tejto skladbe boli herečka Sandra Bernhardová, globálna šéfredaktorka Rafinery29 Christene Barberichová, Hill Taylor Tomasi a dcéra ministra Livi Freundlicha Julianne Mooreovej plus spomínané komikovia Reggie Couz a Lorenzo “Call Me Renny” Cromwell.

Žltá, hyacint a kobalt> modrá. #jcrewnyfw

Fotografie zverejnená J.Crewom (@jcrew) na

Zdá sa, že je bezpečné povedať, že značka značne tlieskaná modelka Spring ’17 ovplyvnila voľbu značky tejto sezóny. Táto posledná výstava, na ktorej sa venovali pracovníci, rodina a priatelia J.Crew – s dôrazom na rozmanitosť a začlenenie – bol pozoruhodný úspech.

@ Švajčiarske krásy @lisaeisnerjewelry a môj vlastný @livfreundlich ❤ # realpeople

Fotografie, ktorú vyslal Julianne Moore (@juliannemoore)

SÚVISIACE: Pozrite si naše obľúbené vyhliadky z podzimu 2017 Alexander Wang Show

Pádové šaty boli rovnako eklektické a štýlové ako modely: siluety inšpirované pánskou obuvou a camoflauge spojené s tyle a mäkkými pastelkami. Interaktívna módna udalosť tiež obsahovala “selfie platformu” pre účastníkov, ktorí nahrali selfies hashtagged #jcrewnyfw en masse. Mohli by byť modely budúcej sezóny? sila vy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

71 − 66 =

map