J.Lo Struts Across N.Y.C. v športovom, Abs-ložisku plodiny Top

Ako elegantné môžu byť legíny? Jennifer Lopez dokázala v nedeľu, že existuje spôsob, ako nosiť často spochybnenú základňu pripravenú na telocvičňu, keď kráčala po Manhattane vo vysokom páse šedej spodnej časti, ktorá dokončila jej mimoriadny vzhľad.

46-rok-starý štýl doyenne kývil kus s dlhým rukávom čierne plodiny top, ktorý odhalil tónovaný abs, že pracuje tak ťažko vytesať. J.Vybral vzhľad s reťazou popruh kabelku, lesklé nové bojové topánky a nadmerné okrúhle slnečné okuliare. Nemyslite si, že jej uvoľnená víkendová móda znamená, že hviezda tiež uvoľnila jej krásu. Namiesto toho sa Lopez dostal na ďalšiu úroveň a zažiaril s prirodzene vyzerajúcou pleťou a odvážnym červeným perom. Jej elegantný topknot priniesol atletický vzhľad plného kruhu.

V pondelok sa Lopez dostal do štádia dnes predstavila a predstavila svoju inšpiratívnu novú pieseň s Linom Manuelom Mirandou “Love make the World Go Round”. Hviezda mala celoplošný oblek z dvoch kusov, ktorý opäť prekvapil svoje krivky, keď predstavovala zákulisie s Mirandou a Bryanom Cranstonom. pripojil sa k spoločnosti Instagram.

#Repost @ bryancranston s @repostapp · · · Môj prvý Instagram! Čo lepšie ako byť s @ jelo a #LinManuelMiranda na @todayshow. Ich pieseň “Love Make The World Go Round” je fantastická. Som v! Dúfam, že budete taky. 100% výnosov prejde na #SomosOrlando http://smarturl.it/LMTWGR #lifemade #breakingbad #actoractor

Fotografia vyslaná Jennifer Lopez (@jlo) na

SÚVISIACE: 8 najhorúcejších sandálových trendov sezóny

Hovorte o utorok #fitspo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

30 − 28 =

map