Jackie Kennedy’s Beloved Cartier Watch narazí na aukčný blok

Hoci to bolo už viac ako 20 rokov od jej prechodu, bývalá prvá dáma Jackie Kennedyho sa opakovane ukáže, že je to pravá klasika.

Kennedyho nadčasový štýl a masové odvolanie sa uvedie do testu tento rok v júni, keď Christie Rare Watches a americké ikony predaj reflektujú trendy milovanej 1962 Cartier náramkové hodinky.

jackie Kennedy
Max Nash / AP

Darček od Jackieho švagra princ Stanislaw “Stas” Radziwill, 18-karátové zlaté hodinky sa môže pochváliť osobnou rytinou na zadnej strane, čítaním: “Stas to Jackie 23. februára od 02:05 do 21:35. “Nápis odkazuje na pokus Kennedyho administratívy o podporu fyzickej aktivity – JFK povzbudil pracovníkov Bieleho domu, aby sa pustili do 17-hodinového výletu po cestách na Floride, aby mohli byť príkladom. Stas bol jedným z účastníkov a vyrazené na hodinky je začiatok a koniec jeho výletu.

jackie Kennedy Watch
Zdvorilosť Christie’s
jackie Kennedy Watch
Zdvorilosť Christie’s

Hoci sa Jackie nezúčastnila iniciatívy, často nosila hodinky a poďakovala svojmu švagrovi svojmu vlastnému daru – akustickú maľbu Stasovho a Kennedyho poradcu Chucka Spaldinga, ktorý prešiel chodbou, nesúc rovnakú časovú pečiatku “február 23, 1963 od 2:05 do 9:35 hod. “A vrátane poslania” Jackie k Stasu s láskou a obdivom “.

jackie Kennedy Auction - Painting - Embed
S láskavým dovolením Christie’s

SPRIEVOD: Novinka Memoir ponúka pohľad do vnútra Jackie Kennedy’s Fascinating Closet

Očakáva sa, že osobné a hlboko historické figúrky sa očakávajú v rozmedzí od 60 000 do 120 000 USD, keď sa zásielka doručí do aukcie 21. júna.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 37

map