Jackie Kennedyova vnučka Look-Alike spúšťa Comedy Web Series

Rose Schlossberg zasiahla tento týždeň internetovú slávu za jej nápadnú podobnosť so svojou neskorou babičkou Jackie Kennedyovou a vyzerá to, že má herecké štepky ako bona fide hviezda. Harvardská univerzita nedávno spustila vlastnú komédiovú webovú sériu, Koniec klubov dievčat, dáva ženám veselý sprievodca pre prežitie apokalypsy.

“Vyskytla sa ako odpoveď na to, ako New York reagoval na hurikán Sandy a ako ľudia boli hlboko pripravení – konkrétne, dievčatá v dievčatách v núdzovom režime,” povedal Schlossberg Mashable. “Myslel som, že by bolo zaujímavé vytvoriť tento svet, kde dievčatá musia byť preživáriami, bez kompromisov ich roztomilého faktora.”

Zatiaľ čo milujeme túto veselú účasť na postapokalyptickom svete, sme fascinovaní Schlossbergovou podobnosťou s jej neskorou babičkou. Z jej tvaru tváre až po prenikavé oči a tmavé vlnité vlasy je bruneta takmer dokonalým doppelgängerom bývalej prvej dámy. 27-ročná je dcéra americkej veľvyslankyne v Japonsku Caroline Kennedy a dizajnér Ed Schlossberg.

SÚVISIACE: Tu je váš prvý pohľad na Natalie Portman ako Jackie Kennedy v Iconic Pink Suit

Pozrite si video nižšie, aby ste si pozreli nápadnú podobnosť pre seba.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 54 = 62

map