Jaden Smith mal najlepší čas v obchode Louis Vuitton Opening v Paríži

Jaden Smith priniesol zábavu dnes večer fashun. 19-ročný syn Will Smith a Jada Pinkett Smith sa zúčastnil otvorenia Boutique Louis Vuitton v Paríži ako súčasť týždňa módy a priniesol svoju hru A do červeného koberca. 

Nielen, že vyzeral úplne čerstvým oblečeným LV bundou, purpurovými padákovými nohavičkami a čiernym trikom s vlasmi farbenými jasne žltou farbou, ale tiež mal absolútne najlepší čas, ako to zakrývať na koberci. Okrem niekoľkých zastrelených záberov, ktoré si vzal so svojím otcom a bratom, Treyom Smithom, bol všetkým postojom, keď sa rozhýbal, ukázal a celkovo vyzeral ako ten chlap, s ktorým by ste chceli visieť na párty. 

VIDEO: Jaden Smith je Doppelgänger z mamy Jady 

Jaden Smith Louis Vuitton - EMBED
Pascal Le Segretain / Getty

Zatiaľ čo Jaden bol zaneprázdnený a predstavoval si štýlový outfit, otec Will Smith bol na okraji tiež ako goofball. Ako Jaden predstavoval vážne, vidíte, že Will v pozadí vrhá mierový znak. Určite vidíme, kde ju Jaden dostane. Koniec koncov, jeho otec je Fresh Prince of Bel-Air. 

SÚVISIACE: Jaden Smith v jeho vlastných slovách: Prečo som začal podnikanie na pomoc životnému prostrediu

vôľa Smith Louis Vuitton - EMBED
Pierre Suu / Getty
kováč Family Louis Vuitton - EMBED
Bertrand Rindoff Petroff / Getty

Smithovia neboli jediné štýlové celebrity v účasti. BFFs Busy Phillips a Michelle Williams boli spolu s Aliciou Vikanderovou, Paulom Bettanym, Jennifer Connollym, Marionom Cotillardom a Cate Blanchettom,. 

Len ja, v Paríži s mojimi dvojčatami, ktoré milujem. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľal Busy Philipps (@busyphilipps)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 7 =

map