Jaime King prináša teplo v retro štýle kúpanie na pláži na Havaji

Jaime King je jedna horúca mama!

 Doktorka Zoe herečka bola spozorovaná na pláži na Havaji, kde bola tento týždeň na rodinnej dovolenke so svojím manželom, režisérom Kyleom Newmanom a dvoma synov, 3-ročným Jamesom Knightom a 1-ročným Leom Thamesom.

Kráľ vyzeral ohromujúco, ako vždy, v ružovej ružovej, bikinách v retro štýle od Tori Praver, s vysokými pásovými dnami a bez ramienok. Nosila si vlasy naspäť do úhľadného, ​​nízkeho hrnca a držal sa s niekoľkými kolíkmi. 

SHOP TREND:

Jaimie King Bikini Merch EMBED 1
zdvorilosť

Ružový bikini top bez strapcov, 144 dolárov; matchesfashion.com.

Jaimie King Bikini Merch EMBED 2
zdvorilosť

Ružové bikiny s vysokým obsahom bikín, 132 dolárov; matchesfashion.com.

WATCH: Najlepšie pláže na svete

Mama z dvoch miluje prepadnúť svoju rodinu na sociálnych médiách, takže samozrejme musel odísť do Instagramu z dovolenky a poslať túto rozkošnú kresbu do piesku so sladkým titulkom “môj kmeň”.

Môj kmeň ��

Fotografie zverejnenej Jaime Kingom (@jaime_king)

Sme tak žiarliví z toho, čo sa zdá ako pastelovo zanechaná dovolenka, vďaka tomu glam Instagram King uverejnenému včera, pravdepodobne z jej hotelovej izby, posúdením palmami a tropickými rastlinami v pozadí. 

������ Ďakujeme @sukiwaterhouse & @poppyjamie za úžasnú tašku a darčeky z @popandsuki – SO EXCITED pre moje dievčatá – hlava nad všetkými a pozrite sa na rad rad, ktoré robia! (Nezahŕňa 2. vydanie krásnu knihu od môjho priateľa Amy Brooks) #mykindofvacation

Fotografie zverejnenej Jaime Kingom (@jaime_king)

SOUVISLOSTI: 2-rok-starý syn Jaime Kinga ukáže ako mama v tejto roztomilej snap

Máme radi dobré pozorovanie Jaime Kinga a tu je to dúfať, že uverejní nejaké snímky z dovolenky na Instagram, keď sa vráti domov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 7

map