Jaime King vlasy vás presvedčia, aby ste nakoniec dostali perm

Existujú niektoré trendy, ktoré vyskúšate, a existujú aj iné, ktoré ocenia všetci tvoji odvážni priatelia. Dvojtónová rúž? Istá! Obočie z ostnatého drôtu? To je pre Jenny! Možno ste odložili povolenie ako niečo, čo by ste nikdy nekompilovali, ale sme tu, aby sme vám povedali, že od večierku z roku 1986 sa veci zásadne zmenili. Ja a Jaime King je tiež.

Celebrita nedávno navštívila celebritovú kaderníčku Kileyho Fitzgeralda, aby získala to, čo sa uvádza ako moderný perm. Dokázala celý proces na Instagrame, pričom si predtým pozrela svoje blonďaté vlasy zabalené do prútov a pozretie jej plážových vĺn. Namiesto toho, že sa zvyčajne vyvíjajú zvlnené zvlnenia, ktoré sú zvyčajne výsledkom procesu, verzia 2018 obsahuje voľnejšie kade a vlny, ktoré trvajú celé týždne.

Prvá perm od 3. triedy! ��

Príspevok, ktorý zdieľa Jaime King (@jaime_king)

ET VOILA! Tu je nový vzhľad @jaime_king #perm @bykileyfitz #makeup @haleymariemakeup #hair & #haircut @ sascha_breuer #hairbysaschabreuer

Príspevok, ktorý zdieľa Stylistka vlasov Sascha Breuer (@sascha_breuer)

VIDEO: Perms sa vráti – ale získajú moderný človeka.

SÚVISIACE: Pics, ktoré vás presvedčia, aby ste získali moderné perm

Teraz sa pozrieme ešte bližšie na kráľov účes, keď debutovala s vlnami v prezentácii Rachel Zoe Fall 2018 v Los Angeles. Jemné ohyby vo vlasoch dodávajú svojmu celkovému vzhľadu pohybu a štruktúru a dokonale dopĺňajú odvážne okraje. V skutočnosti to vyzerá, že strávila deň na pláži a nechala soľnú vodu pracovať so svojou mágou.

Zvážte tento ďalší dôvod, prečo by ste mali preskúmať trendujúce ošetrenie vlasov v novom roku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map