Jaime Lannister mal smiešnu reakciu na ten Jon a Dany Sex Scene na hru trónov

Incest je paralelný kurz Hra o tróny. Boli sme predstavení dvojčatám Cerseiovi a Jaime Lannisterovi v prvej epizóde a rýchlo zistili, že zdieľajú príležitostné nookie a tri deti.

Takže keď Jon Snow (ktorého skutočné meno je skutočne Aegon Targaryen, hoci ešte nevie), spal so svojou teta, Daenerys Targaryen, fanúšikovia neboli naprosto znechutený incestným vzťahom. V skutočnosti, veľa z nich bolo … do toho? Jon a Dany ešte nevedia, že sú príbuzní, takže ich sex nie je taký hrubý ako, povedzme, bratské dvojčatá Cersei a Jaime dostanú to, že jo? WRONG, aspoň keď sa pýtate Nikolaj Coster-Waldau.

tk
S láskavým dovolením HBO

Herec, ktorý hrá Jaime Lannister, si myslí, že odpoveď na vzťah medzi Jonom a Dany je viac ako len pokrytecká. “Nie je zaujímavé, že sa to nezdá nikomu? Máte nejaký koreň pre nich a vy ste ako, eh, môžu byť príbuzní, ale viete, kto to zaujíma? “Povedal V štýle.

Jaime, za jedného, ​​nebude s tým taký cool. “Myslím, že sa bude dobre smiať, keď zistí, že spala s Jonom Snowom a že sú skutočne teta a synovec. Myslím, že Jaime to prinesie každú chvíľu. Dúfam, že to bude. To bude vtipné. “Takže Aegon, ako to robí teta?”.

tk
S láskavým dovolením HBO

Hoci môže byť na sever po rozbitie s jeho sestrou / milenkou kráľovnou Cerseiovou, Coster-Waldau nevidí Jaime, ktorý spěchá na Daenerysovu stranu. “Nemyslím si, že sa s touto ženou bude podeliť s jeho bratom,” povedal V štýle. “Nie je to fanúšik. Ak sa budete pozerať na všetkých svojich priateľov a ľudí, s ktorými pracujete, byť spálení nažive, ako to urobil, bude to ťažké, akokoľvek ísť, “som si istý, že do tohto regiónu prinesiete veľa mieru a prosperity. Tiež si zabilo 10 000 mužov naraz a to už nebolo. “

súvisiace: Hra o trónyNikolaj Coster-Waldau na “tehotenstve” Cerseiho a ak ju Jaime zabije

Podľa Costera-Waldaua Jaime nie je jediný, kto bude mať dramatickú reakciu na novinky, že Jon je Targaryen. “Ako si myslíte, že reagujú, keď zistí, že je v skutočnosti oprávneným dedičom železného trónu? Teraz je hrozbou pre [Daenerys]. Je to najskôr v rade. Celá vec, na ktorú si život založila, je teraz ložou, “povedal V štýle. “Zdá sa, že nie je pre mňa taká stabilná, dievča.”

Urobil to Hra o tróny hviezda len predpovedať ešte viac oheň a krv v sezóne 8? Bohužiaľ budeme musieť počkať až do roku 2019, aby sme zistili.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − 41 =

map