Jaimie Alexander hovorí, že tí, ktorí nemali čierne na zlatých hlinách, by nemali byť zahanbení

Jaimie Alexander prichádza k obrane tých, ktorí sa podrobili kontrole, pretože na 2018 Zlatých glóboch nebol čierny – krok, ktorý niektorí interpretovali ako nepodporujúci hnutie Time’s Up.

33-ročná žena, ktorá vo štvrtok prišla vo štvrtok na udeľovanie šiat z kolekcie Georges Chakra, vyhlásila V štýle že podporuje hnutie a jeho zámer protestovať proti sexuálnemu obťažovaniu, ale chce odradiť ľudí od toho, aby zvrhli iných.

Jaimie Alexander

v podpätkoch Chloe Gosselin.

Steve Granitz / WireImage

“Je to veľmi silný okamih a myslím si, že naše dejiny nielen v amerických dejinách. A som hrdý na to, že som súčasťou tohto hnutia. Je to niečo, čo so mnou bol celý môj život z rôznych dôvodov, “povedala nám. “Myslím, že je teraz veľmi dôležité podporovať sa navzájom. Viem, že bolo málo ľudí, ktorí sa do Zlatého glóbusu nezobrali čierne. Nemyslím si, že by mali byť potrestaní. “

Vysvetlila prečo nie. “Nemusíte nosiť farbu oblečenia, aby ste mohli ukázať ľuďom, ktorým stojíte. Opäť, čierne v niektorých kultúrach znamená, že ste v smútku. Existujú také veci, a preto môžete oslavovať, že ste žena, môžete oslavovať rovnosť, podporovať rovnosť – a nielen so svojimi voľbami v šatníku, “povedala.

SÚVISIACE: Tieto hviezdy si vybrali, že nebudú nosiť čierne do 2018 Zlatých glóbusov

“Je to naozaj podporovať jeden druhého, pochopiť jeden druhého a povedať:” Viete čo? Mám ťa, držím tvoju ruku, sme tu, aby sme si navzájom pomáhali, sme tu, aby sme povstali, pretože je tu moc v počtoch, sily v číslach. “”

Alexander tiež ponúkol rady pre svoje mladšie seba v kontexte hnutia. “Povedal by som, že by ste sa dostali z vlastnej cesty. Život je krátky, staň sa sám, užite si život, “povedala. “Nebojte sa o to, akú váhu ste, nebojte sa, čo vaše vlasy vyzerajú a to všetko. Vychutnajte si sami seba a tam je čas a miesto pre všetko, len pre relaxáciu. “

– Správa Brandiho Fowlera

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map