James Corden náhodne pomenoval jeho dcéru Beyoncé, pretože sestra ho naozaj zaujala

James Corden uvítal svoje tretie dieťa, dievčatko, v utorok 12. decembra niekoľko týždňov pred dátumom splatnosti. A keďže Corden a jeho manželka Julia Carey neočakávali, že dieťa príde ešte ďalších pár týždňov, stále nemajú meno. Takže keď donucovací lekár požiadal, aby jej pseudonym vyplnil formulár, Corden panikačil a robil to, čo všetci robíme v krízovej situácii: Pozrel sa na Beyoncé za pomoc.

“Doktor sa pýtal na meno a neviem, prečo som to povedal a pozrel som sa na lekára a povedal som:” Zavoláme jej Beyoncé. “Moja žena nie myslí si, že to bolo vtipné, “žartoval Corden Neskoré neskoré vystúpenie štvrtková noc.

“Potom sestra šla na druhú stranu miestnosti a začala vyplňovať formulár s názvom Beyoncé a musel som ísť na ňu a ísť,” Uh, prepáčte, je len jeden Beyoncé. “

james Corden
Getty Images

Zástupca neskorej noci tiež chválil Harryho Stylesa, že za poslednú chvíľu stál za ním, keď nebol schopný na utorku ukázať show. Corden žartovo povedal Stylesovi, že bude rád, keby mu vrátil láskavosť.

SÚVISIACE: Sledujte Harry Styles Plant Kiss na James Corden na Holiday-Themed Carpool Karaoke

“Povedal som:” Viete, pozrite, to funguje oboma spôsobmi človek. Ak ste ma niekedy potrebovali, mohol by som na vás na jednom z vašich koncertov vyplniť. Stačí povedať slovo, “žartoval Corden. “Povedal:” James to nebude potrebné. “”

Čo by sme dali, aby sme to videli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 84

map