James Franco popiera obvinenia zo sexuálneho zneužitia: Časová os

Po stretnutí s Zlatým glóbusom sa James Franco stretol na sociálnych médiách od používateľov, ktorí boli menej než nadšení, že ho vidia na nosiči Time’s Up.

Niektorí diváci boli rozrušený, že doniesol kolík – čo znamená podporu obetiam a tlmočníkom v boji proti sexuálnemu zneužitiu na pracovisku – pretože verili, že Franco v minulosti voči ženám nerešpektoval. Jeho vystúpenie na udeľovaní ocenení prinútilo niekoľko žien, aby sa postavili na Twitter s obvineniami proti Francu.

Herec sa potom objavil Neskoré vystúpenie so Stephenom Colbertom a Neskorá noc so Sethom Meyersom v utorok av stredu; na oboch predstaveniach sa priamo zaoberal obvineniami zo sexuálneho zneužitia. Vo štvrtok ráno Los Angeles Times publikoval kus, v ktorom päť žien hovorilo o osobných skúsenostiach s hercom.

Tu je pohľad na všetko, čo sa stalo.

james Franco
Kevork Djansezian / NBC / NBCU Photo Bank prostredníctvom Getty Images

Späť v roku 2014, Franco priznal, že posiela správy z Instagramu pozývajúcej 17-ročné dievča do hotelovej izby.

Franco, ktorý mal v tom čase 35 rokov, údajne poslal 17-ročné dievčatko a spýtal sa, či je jediná a či si môže prenajať hotelovú izbu v New Yorku. On to riešil Žiť s Kelly a Michaelom, a nazval jeho činy “zlý úsudok”.

“Myslím, že som v rozpakoch, a myslím, že som len modelom toho, ako sú sociálne médiá zložité,” povedal vtedy. “Podľa môjho postoja nielenže musím prejsť trápnymi rituálmi stretnutia s niekým, ale niekedy sa vydáva za svet.”

Na 2018 Zlatý glóbus mal na červenom koberci čap Time Up.

7. januára: Takmer všetci na Zlatých glóboch nosili čierne a mnohí tiež nosili kolíky času. Franco bol medzi tými, ktorí obaja urobili.

james Franco
Neilson Barnard / NBCUniversal / Getty Images

V tlačovom sále hovoril o tom, čo môžu hollywoodskí muži robiť lepšie.

V štýle potvrdzuje, že keď sa v tlačovom dňu pýtal, prečo sa v noci rozhodol postaviť solidárne a čo si myslel, že všetci ľudia v Hollywoodu by mohli lepšie pokračovať, Franco povedal: “Túto otázku som dostala veľmi veľa, keď som robil film mlieko a vždy som povedal, kedykoľvek akákoľvek skupina – a to bolo aj okolo obdobia Propozície 8 – kedykoľvek sa s akoukoľvek skupinou zaobchádza rozdielne, alebo menej práv, alebo menej rovnosti ako ostatné, je každý zodpovedný postaviť sa a robiť zmeny. “

VIDEO: James Franco popiera sexuálne obťažovanie Obvinenia, hovorí, že nemá žiadnu predstavu Prečo Ally Sheedy “bol rozrušený”

Ako Franco vyhral Zlatý glóbus, Klub raňajok Hviezda Ally Sheedy zavolala hercu na Twitter.

V sérii teraz vymazaných tweets, Sheedy, ktorý spolupracoval s Francom na off-Broadwayovej hre The Long Shrift v roku 2014, vážený na Franco Golden Globes vyhrať za najlepšieho herectva v komédii pre Disaster Artist.

“James Franco práve vyhral, ​​nikdy sa ma nikdy nepýtajte, prečo som opustil film / tv obchod,” ona tweeted. “Ok, počkajte, počúvaj Christian Slater a James Franco pri stole na @goldenglobes #MeToo.”

“Prečo je človek hosťujúci prečo je povolený James Franco?” Povedal príliš veľa, “Nite love you ya @ goldenglobes.”

Herečka Sarah Tither-Kaplan na Tweete po tom, ako videla, že Franco nosí pin Time.

Tither-Kaplan povedala, že nemá pocit, že by mohla povedať nie na nahotu na nedávnom projekte s Francom.

“Hej James Franco, pekný #timesup pin na #GoldenGlobes, pamätaj si pred niekoľkými týždňami, keď si mi povedal, že plná nahota, ktorú si mal urobiť vo dvoch z vašich filmov za $ 100 / deň, nebola vykorisťujúca, pretože som podpísal zmluvu, to je čas na to! ” ona tweeted. V odpovedi na ďalší tweet povedala: “Sto percent nemá pocit, že mám možnosť rozhodnúť sa, že nie.”

V pondelok po Globe, herečka Violet Paley tweeted ďalšie obvinenia proti Franco.

8. januára: “Cute #TIMESUP pin James Franco,” ona tweeted. “Pamätajte si na čas, kedy ste si tlačili hlavu do auta smerom k vášmu vystavenému penisu a keď ste inokedy povedali môjmu priateľovi, aby prišiel do vášho hotela, keď mala 17 rokov? Potom, čo ste už boli chytení robili to inému 17 ročnému?”

V utorok sa Franco verejne venoval obvineniam z televízie.

9. januára sa objavil Franco Neskoré vystúpenie so Stephenom Colbertom aby ste diskutovali o obvineniach zo služby Twitter priamo.

“Dobre, v prvom rade nemám ani tušenie, čo som urobil s Ally Sheedyovou, riadila som ju v play-out Broadwayi. Nemal som s ňou nič iné ako skvelý čas, úplné rešpektovanie pre ňu. Netuším, prečo bola rozrušená, povedal. “Urobila tweet. Neviem. Nemôžem hovoriť za ňu, neviem. “

“Ostatní … Pozrite sa, v mojom živote som hrdý na prevzatie zodpovednosti za veci, ktoré som urobil. Musím to urobiť, aby som si zachoval svoje blaho. Robím to vždy, keď viem, že je niečo zlé, alebo je potrebné ho zmeniť, a urobím to, aby som to urobil, “povedal.

“Veci, o ktorých som počul, že sú na Twitteri, nie sú presné, ale úplne podporujem ľudí, ktorí prichádzajú von a sú schopní mať hlas, pretože nemajú hlas tak dlho,” povedal. “Takže nechcem, viete, akýmkoľvek spôsobom ich zatvorili. Myslím, že je to dobrá vec a ja ju podporujem. “

SÚVISIACE: James Franco popiera obvinenia zo sexuálneho obťažovania po zákroku Zlatých glómp

Franco tiež vysvetlil časový hrot, ktorý nosil na Zlatých glóbusoch.

“Boli to neuveriteľné hlasy a podporujem to. Podporujem zmenu. Podporujem 50/50 a 20/20, čo len znamená, viete, že ľudia, ktorí sú nedostatočne zastúpení, ženy a farebné osoby, ľudia v komunite LGBT dostanú, viete, pozície – vedúce pozície, ktoré obsadzujú všetky pozície, ktoré majú som úplne presvedčený. “

A on diskutoval o tom, čo plánuje urobiť ďalej.

“Ako môžem žiť svoj život, nemôžem žiť, ak sa má vykonať reštitúcia. Urobím to. Takže ak som urobil niečo zlé, budem to opraviť. Musím. Myslím, že to funguje, “povedal. “Myslím, že pokiaľ ide o väčšie problémy, viete, ako to robíme, naozaj nemám odpovede a myslím si, že to je všetko, čo počúvame. V noci tu boli neuveriteľné ľudia. Mali veľa čo povedať a ja som tu, aby som počúval, zmenil som moju perspektívu tam, kde je vypnutý, a ja som úplne ochotný a chcem. “

V stredu Franco povedal, že nebol v kontakte s Ally Sheedyovou

10. januára sa objavil Franco Neskorá noc so Sethom Meyersom aby ďalej diskutovali o obvineniach proti nemu.

“Bol som poslaný pár tweets.Ao jo, ja som ich prečítal som nepovedal,” povedal. “Čítania, ktoré som čítali, neboli presné, ale jedna z vecí, ktorú som sa naučil, je to, že ide o rozhovor, ktorý je zrejme potrebné mať. Sú ľudia, ženy a iní, ktorí neboli súčasťou tohto rozhovoru “Naozaj verím a prečo som nosil kolík, je to, že musia byť súčasťou tohto rozhovoru, podporujem ich.”

Keď sa Meyers spýtal na Ally Sheedyove tweety konkrétne, Franco povedal, že nechápe svoje motívy, ale on sa na ňu nedostal. “Mala som s ňou skvelé vzťahy, zobralo to tweet, neviem, naozaj neviem,” povedal. Na otázku, či je zvedavý na jej motívy, odpovedal: “Neviem, bol to tak šokujúci, neviem, len … Myslím, že to len nechám.”

Franco povedal Meyersovi, že keby musel “zraziť”, aby bolo počuť viac žien, je to v poriadku.

“Myslím, že som sa naozaj naučil a bol tu tento týždeň, a to ukazuje, že sme boli takí mocní,” povedal. “Ako som povedal, existujú príbehy, ktoré sa musia dostať von, sú ľudia, ktorí potrebujú počuť, mám svoju vlastnú stránku tohto príbehu, ale verím, že títo ľudia, ktorí boli nedostatočne zastúpení, dostali svoje príbehy dosť, zadržať veci, ktoré by som mohol povedať len preto, že v takej veľa verím, “povedal. “Ak musím zabrať, pretože sa nebudu snažiť a aktívne vyvrátiť veci, potom to budem, lebo veľa verím.”

Päť žien obvinilo Franca z “nevhodného alebo sexuálne zneužívajúceho správania”.

11. januára: Ranné po rozhovore Franca s Seth Meyers vysielal, Los Angeles Times zverejnených obvinení, ktoré proti nemu urobil päť žien vrátane Sarah Tither-Kaplanovej. Štyri z nich boli bývalými hereckými študentmi Franca na filmovej škole, ktorú založil a piata žena povedala, že je jej mentorom.

Tither-Kaplan tvrdí, že pred troma rokmi pri natáčaní scény nahého orgie s hercom a niekoľkými ženami Franco “odstránil jasnú plastovú stráž, ktorá pokrývala ich vagíny – a pokračovala v simulácii sexuálneho činu bez ochrany”. L.A. správy.

Frankov právnik Michael Plonsker spochybnil všetky obvinenia L.A..

Franco opäť potvrdil herný plán zúčastniť sa na SAG Awards.

Napriek obvineniam Franco povedal CNN, že bude v nedeľu na slávnostnom odovzdávaní SAG. Franco je nominovaný na cenu SAG za vynikajúci výkon mužského herca v hlavnej úlohe.

Franco sa zúčastnil SAG Awards, ale vynechal Oscary.

21. január: Franco sa zúčastnil na oceneniach SAG, ale neposkytol žiadne vyhlásenia. Jeho švagrová Alison Brie však komentovala.

“Myslím si, že predovšetkým to, čo sme vždy povedali, je to, že zostáva životne dôležité, aby každý, kto zostane obeťou, mal a má právo hovoriť a prichádzať dopredu,” povedala. “Samozrejme podporujem svoju rodinu a nie všetko, čo bolo je úplne presná, takže si myslím, že čakáme na získanie všetkých informácií. Ale samozrejme, teraz je čas na počúvanie a to sa všetci snažíme robiť. “

4. marca: Aj keď šiel na ceny Zlaté glóbusy a SAG, Franco sa nezúčastnil na Oscaroch (hoci si niektorí myslí, že by mal mať). 

Sharon Stone prišiel k Francovu obrane.

13. marca: Niekoľko týždňov od skončenia udeľovania súťaže, Franco Disaster Artist spoločná hviezda Sharon Stone verejne vyhlásila, že stoja za hercom v súvislosti s obvineniami zo sexuálneho zneužívania.

“Som zúfalá tým, čo sa deje,” povedala počas vystúpenia na Marc Maron WTF podcast. “Teraz je zrazu ten zlý človek? Pracoval som s ním, ja ho poznám. … Je to milý priateľ, krásny profesionál. Som úplne zúfalý týmto. “

Stone ho tiež nazval “najkrajším, milým, najsladším, elegantným a najkrajším mužom.”

Seth Rogen zvážil tvrdenia proti Francu.

AFI FEST 2017 Presented By Audi - Screening Of 'The Disaster Artist' - Arrivals
David Crotty / Getty Images

V nedávnom rozhovore s sup, Frankov dlhoročný priateľ a spolupracovník sa zaoberal obvineniami voči hercovi a povedal: “Pravdou je, že moja perspektíva v tomto smere je najmenej relevantná perspektíva, som priateľ s týmito ľuďmi a ja som frajer. posledná osoba, ktorá by o tom mala hovoriť. ” Na otázku, či obvinenia ovplyvnia ochotu Rogena pracovať s Francom, povedal “nie”.

– Správa Brandiho Fowlera

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 69

map