James Franco sa nezúčastňuje na Oscara po sexuálnych nevhodných obvineniach proti nemu

Oscarová noc priniesla hollywoodske najväčšie hviezdy roka na noc za ocenenie, ale bola tu jedna pozoruhodná neprítomnosť. Spomedzi mnohých obvinení zo sexuálneho obťažovania a zneužívania proti nemu sa James Franco v nedeľu večer nezúčastnil na Oscarach.

Herec držal mama o svojich plánoch Oscara medzi obvineniami zo sexuálneho zneužitia, ktoré priniesli ďalší, a na konci večera zostal nepoškvrnený. Franco bol obvinený z “nevhodného alebo sexuálne zneužívajúceho správania” od piatich žien.

Frankov právnik Michael Plonsker spochybnil všetky obvinenia a napriek tomu, že bol obklopený sporom, Franco ešte stále navštevoval ceny SAG – kde bol v januári nominovaný na vynikajúci výkon mužského herca v hlavnej úlohe.

james Franco
Rich Fury / Getty Images

Zatiaľ čo Franco bol nominovaný na svoje vystúpenie Disaster Artist na takmer každom ocenení sú Oscary pozoruhodnou výnimkou. Franco nebol nominovaný na akékoľvek herecké ocenenie na Oscaroch, ale povedal odborník na krízu v oblasti PR V štýle že by mal ešte urobiť Oscars vzhľad lepšie zvládnuť spad.

“Ak nevyjde nové obvinenia, pravdepodobne sa vynorí bez poškodenia. Len musí hrať svoje karty správne, “povedal anonymný zdroj.

SÚVISIACE: Prečo by mal James Franco zúčastniť Oscary

“Skutočnosť, že nechodí, je sama o sebe,” dodali s ohľadom na Oscary. “Moja rada pre neho bude ísť, byť milostivý a buď nerobiť žiadne rozhovory, alebo urobiť veľmi vybrané pár rozhovorov.” “Chceš si položiť nízke, ale nie takým spôsobom, aby to vyzeralo, že sa skrývaš.”

“Potom, ako sa zvesti zvirali a ste sa ospravedlnili za to, čo sa stalo, musíte držať ústa, pretože ste len dostali viac titulkov a to, čo chcete, je, aby ľudia zabudli. Často sa ľudia chcú ďalej rozprávať, keď sa nachádzajú v dierach, aby sa vykopali, ale musíte to počkať. “

Takže, kde bol v noci Oscar? To zostáva vidieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 12

map