Jamie Dornan hovorí, že jeho manželka nevidí žiaden z päťdesiatich odtieňov

Jamie Dornan sa celosvetovo preslávila za to, že prevzala sexy úlohu kresťanského šedého v Päťdesiat odtieňov ale je tu jedna žena, ktorá ho nevidel s Anastasii Steeleovou v Dakote Johnsonovej v červenej izbe: jeho manželka. V stredu epizóda Výstava Ellen DeGeneres, Dornan hovorí, že jeho žena, Amelia Warnerová, nikdy nevidel žiadny film R.

“Rád by som si myslela, že je do mňa viac zamilovaná ako [Christian Grey]. Nevidela filmy ani čokoľvek, “povedal pre DeGeneres. “Nechcem platiť za lístok, aby … … viete,” vtipkoval.

TK
Michael Rozman / Warner Bros.

Ale zatiaľ čo Dornan nezískal žiadne Päťdesiat odtieňov odkazy od svojej ženy doma, určite ich dostane na verejnosti. “Mám veľa fanúšikov so mnou rozprávať, ako keby som bol Christian Grey,” povedal.

VIDEO: Dakota Johnson a mamka Melanie Griffith vyzerajú ako sestry na Päťdesiat odtieňov Červený koberec

“Budem ako Starbucks alebo niečo a niekto bude ako:” Ach, pán Gray, “doslova držím jedno z mojich detí,” vtipkovala Dornan. “Ja panika. Ja jednoducho neviem, ako na to reagovať, pretože nie som ako on, samozrejme. Takže vždy sa mi páči smiech, nejaká panika a pravdepodobne si myslím, že som naozaj divný, s ktorým som v pohode. “

Zatiaľ čo Dornan pripúšťa, že v treťom filme je ešte stále veľa pohlavia, zameriava sa aj na iné prvky. “Myslím, že tretí sa cíti ako takmer iný druh žánru. Je zrejmé, že v nej je stále sex. Existujú ľudia, ktorí chcú vidieť sex, zdá sa, že sme udržali spravodlivé množstvo, “povedal.

SPOJENÉ: Nový Päťdesiat odtieňov oslobodených Trailer ukáže Ana Getting Major Baby News

“Je to určite trilógové hľadisko tohto, a tam sú naozaj zábavné auto honičov a niekto dostane uniesol. Áno, tentoraz sa tu veľa stalo. “

Päťdesiat odtieňov oslobodených hity divadiel 14. februára. Pozrite Dornan rozhovor vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 23

map