Jane Fonda pripomína Skinny-Dipping s Michaelom Jacksonom a Gretou Garbou

Jane Fonda: herečka, model, fitness guru, profesionálny štíhly žabák? Hviezda sa zastavila Výstava Ellen DeGeneres a povedala hostiteľovi o nie jednom, ale dvakrát, že plavala v nahé s niektorými z najväčších hollywoodskych hviezd počas utorkovej epizódy.

Prvým príbehom, ktorý povedal Fonda, bol neskorý Michael Jackson, ktorý prišiel navštíviť ju, keď natáčala Na Zlatom rybníku a zostala vo svojej kajute na jazere. “Zostal so mnou asi osem dní. Jednou v noci to bol úplný mesiac a povedal: “Poďme plávať!” Bol to jeho nápad, “povedala.

“Keď povedal:” Poďme plávať, “myslel to ako” nahý “?” Spýtal sa hostiteľ. “No, nedal si plavky,” odpovedala Fonda. Ale to nebola jej prvýkrát svalnatý-ponoriť so slávnou hviezdou.

“Bolo mi okolo 16 rokov a môj otec si prenajal dom na juhu Francúzska priamo na vode,” povedala a vysvetlila, že jej sociálna nevlastná matka vždy mala celebrity po celom dome, ale nevenovali pozornosť dospievajúcemu – kým Greta Garbo ukazal. “Povedala:” Chcete ísť plávať? “Spomenula si Fonda. 

Súvisiace: Off-Screen BFFs Jane Fonda a Lily Tomlin Shine na 2. sezóne Premiéra Grace a Frankie

“Vyšla s plášťom a jednou z tých bielych, vážnych, tesných gumových čiapok. … Klesla plášť a, môj bože, jej telo. Robila ma tak šťastná, pretože bola taká krásna, ale to nebolo playboy Telo. Bolo to športové telo. Bola tak elegantná a prenikla do studenej vody, “povedala 78-ročná. “Boli sme tvárou v tvár vo vode, šliapali sme vodou a povedala:” Chcete byť herečkou? “A povedala som:” Nie. “A ona povedala:” No, ste dosť pekný, mali by ste byť. “Skoro som sa utopil,” žartovala Fonda.

Sledujte úplný klip hore, aby ste počuli o jej divokých stretnutiach, ako aj o tom, ako skutočne cíti starnutie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map