Janet Jackson sa stane prvou mamičkou na 50 rokov! Tu je meno jej chlapečka

Gratulujeme, že Janet Jackson! Popová ikona a jej manžel, podnikateľ Wissam Al Mana, v utorok 3. januára privítali svoje prvé dieťa – dieťa chlapec, ľudia potvrdzuje.

Čo sa týka názvu nového príchodu? Duo si vybralo Eissu Al Manu.

“Janet Jackson a manžel Wissam Al Mana sú nadšení, že privítajú svojho nového syna Eissu Al Manu do sveta,” hovorí jej ľudia vo vyhlásení. “Janet mala bezstresovú zdravú výživu a spočíva pohodlne.”

Správy o tehotenstve Jacksona prelomili v máji 2016, tesne pred svojimi 50. narodeninami. O mesiac predtým krása prešla na Twitter, aby nielen zdieľala, že ju odkladá nerozbitný svetovej turné, ale aj to, že začala rodinu.

VIDEO: Janet Jackson je štýl Red Carpet

 

“Sme na druhej etape turné a skutočne došlo k náhlej zmene,” povedala pre kameru. “Myslel som si, že je dôležité, aby ste boli prvý, kto vedel. Môj manžel a ja plánujeme rodinu, takže budem musieť odložiť prehliadku. Prosím, pokúste sa pochopiť, že je dôležité, aby som to urobil teraz. Musím odpočinúť – lekárske rozkazy. Ale nezabudol som na teba. “

Čoskoro potom Jacksonov starší brat Jermaine Jackson vylial fazuľa v Power Up, sme budúci slávnostný večer v Beverly Hills v máji, povedal novinárom, ako sa jeho “dieťa” sestra robí, a vysvetľuje, čo by bola ako matka , “Bude to skvelá matka, pretože je veľmi tvrdá, veľmi prísna,” povedal V štýle. “Ale ja jej poviem:” Ak potrebujete nejaké rodičovské zručnosti alebo akékoľvek detské zručnosti, dajte mi vedieť, pretože som na tejto planéte ešte stále dodnes. “

Od tej doby sa hviezda zdržiavala od sociálnych médií a nehovorila príliš veľa podrobností o jej osobnom živote. Pred jej tehotenstvom však odovzdala snímky o sebe a Al Manu, ktorá si v roku 2012 vymenila sľuby na súkromnom ceremoniáli..

Oddýchli si od prehliadky turnaja, aby sa zúčastnilo 10. výročia Lazarides Gallery v Londýne s mojím miláčikom … Pozri sa čoskoro janetjackson.com/tour

Fotografie vyslaná Janet Jackson (@janetjackson) na

Cíti sa tak dobre byť doma Moje dieťa a ja! #UnbreakableMinneapolis

Fotografie vyslaná Janet Jackson (@janetjackson) na

SÚVISIACE: Blake Lively flaunts Jej dieťa narazí v šaty Tie-Dye

Blahoželáme šťastnej rodine!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map