Japonská najpredávanejšia maska ​​nakoniec prichádza do USA

Každých 20 sekúnd sa v Japonsku predáva skúmavka Miaray Fiberwig Mascara a anjel dostane svoje krídla. Takmer sme neverili hype, až kým sme sa nevyskúšali sami na seba s technológiou – vláknové maskáre boli už roky na trhu, ale Miarayova verzia má výhody, ktoré sa rozširujú takmer tak ďaleko, ako vaše mrakodrapy budú po váš prvý kabát. Aby ste zabránili tomu, aby drobné vlákna padali do vášho oka (ako iné druhy sú náchylné na to), značka používa zložky, ktoré spôsobia, že atramentový čierny odtieň vytvára na kontakte filmový obal, potom sa skoro zmršťuje všetko na miesto kvapalina zapuzdruje každú bičku a okamžite uschne. Infúzia extraktu z materskej želé dodáva ultra-lesklý povrch, pretože med a jablkový extrakt poskytujú extra dávku vlhkosti.

SÚVISIACE: Maskara, ktorá je tak dobrá, Sephora ju nedokáže udržať na regáloch

Ak budeme spravodliví, možno výraz “falošné riasy v fľaši” je vhodnejší popis. Maskovacia maska ​​vysuší tak rýchlo, v priebehu niekoľkých sekúnd ju môžete navrhnúť na požadovanú dĺžku a akonáhle sa nastaví, doslova sa nezmizne. Iba teplá voda odstráni film z rias, takže sa ubezpečte, že to nebude fungovať, ak sa stanete skočiť v bazéne, alebo sa vrátite späť Priatelia finále. Najhorúcejšie japonské dovozné pozemky v celoštátnych predajniach Ulta a ulta.com začínajú 3. mája za 19 dolárov! Tu je pre bezchybné riasy dnešok, zajtra a navždy – alebo aspoň dovtedy, kým nebudeme musieť zásobovať naše zásoby.

FOTOGRAFIE: Najlepšie Mascaras pre všetky vaše potreby Lash

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − 83 =

map